Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olyan helyet keresek Budapeste...

Olyan helyet keresek Budapesten és akörül, ahol nincsenek, vagy csak néhány normális cigány család van. LÉTEZIK ILYEN?

Figyelt kérdés

5 és 2 éves fiaimmal és párommal a IX. kerületből szeretnék kiköltözni valahova külső kerületbe családi házba, esetleg agglomerációba, de CSAK olyat keresek ahol nincsenek, vagy csak néhány normális cigány család van.

Mivel soroksáron (23.) dolgozom, így ami Felmerült eddig: XXIII, XX, XXI, XIX, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Gyál, Alsónémedi, Szigethalom, Halásztelek, Felsőpakony, Tököl...de más területek is érdekesek lehetnek Budapest körül még ha nem is a XXIII. közelében vannak.

A Budai luxus kerületek nem játszanak. Nem fér bele a keretbe.



2012. márc. 12. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem változol meg, te bárhol fogsz találni nem szimpatikus embereket.
2012. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Tökölön lakom, nincsenek cigányok. Most készülök eladni családi házamat, 1300nm-es kerttel (korábban a IX. ben laktam én is néhány évig). itt születtem, és szeretnék is itt maradni, mert csendes, nyugodt kisváros.

Ha érdekel, írj privit.

2012. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 20., 23. kerület erősen felejthető ilyen szempontból.
2012. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Zuglóban sincs túl sok. Az Örsön szoktam látni csak őket. (valamiért a metróvég vonzza őket, osztanak ott valamit nekik?)
2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bár nem jött sok, de azért köszönöm a válaszokat. Kivéve az elsőt.

"Ha nem változom meg"???"

Nyilván én és a gyerekeim kötöttem bele eddig is minden cigányba és én szedettem le a nagyobbikkal a nem is olyan márkás tornacípőt a játszótéren, hogy "jó lesz majd öcsémnek"... és még sorolhatnám kedves ítélkező aki biztos nem a IX. kerületben laksz...

2012. márc. 21. 07:47
 6/10 anonim válasza:
42%
Én a 18. kerületben lakom és azon belül Pestszentimrén. Cigányok nincsenek nagyon csak az ilyen lakótelepeken.
2012. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát éppen most jövök a 18. kerületből. Az M0 felől jöttem Gyálon keresztül, és 5 ből 4 ember cigó volt. Ne mond már nekem h ott nincsenek!
2012. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
79%
Bocs gyált is leszámítva. ott tényleg sok van.
2012. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, kedves kérdező, én a 8. kerületben laktam...
2012. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pestszentimrén nagyon kevés van, de azok is a normálisabb típus. Csak Gyálról jön néhány cigánygyerek reggelente ide suliba. Azok viszont beszólnak mindenkinek.
2012. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!