Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, akinek vagdosási hegek vannak a karján? Régiek, csak megmaradtak.

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 16:54
 1/8 Borosta2 ***** válasza:
Attól függ önvagdosás vagy sérülés? Az első baromság a második meg ez van... Nekem is van jó néhány az alkaromon meg az ökleimen "szakmai ártalom"
2014. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nehéz volt neki,esetleg depressziós volt.

Semmiképp nem ítélném el,tudom hogy ilyenkor gyakran azzal könnyítenek magukon hogy vagdossák magukat

2014. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt , hogy régebben gondjai voltak, de szerencsére megoldotta, túllépet rajta...


Vagy pedig azt, hogy régen ő is összetalálkozott ezzel a "vagdossukmagunkatmer'azmenő" divattal.


vagy: a volt párja miatt csinálta.

2014. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy miért csinálta.

Vannak-e még gondjai.

Milyen jellegűek a gondjai? Kiújulhat-e?

2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mesteri cirkuszi mazochista lehetne belőle.
2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit, nyilván a jelleméből adódóan látom, hogy feltűnési viszketekség miatt csinálta, vagy azért mert tényleg depressziós volt.

De tudom, hogy az emberek változnak.

2014. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkit az alapján ítélek meg, ahogy éppen velem viselkedik. Hogy évekkel azelőtt mit csinált és kivel, mivel stb. ahhoz semmi közöm. Tehát én nem ítélném el ez alapján az adott embert. Az ő dolga, hogy vagdosta magát, remélem túl van rajta, és inkább sajnálom, hogy ilyen lelki fájdalma volt, hogy ezt tette. Évek múltán lehet, hogy már teljesen megváltozott, túl van rajta. A hegek nem biztos, hogy az aktuális lelkiállapotát tükrözik, hiszen évekkel korábban keletkeztek. Vagyis ez alapján igazságtalan lenne negatívan megítélni.


Viszont azt gondolnám, hogy érzékeny emberről van szó, aki adott esetben labilisan reagálna egy érzelmi krízishelyzetben vagy nehéz lelki teher alatt.

2014. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róla csak azért, mert vagdosta (vagdossa) magát. Én is csinaltam/csinálom, és tudom, milyen érzés, ha ez alapján ítélnek meg. Eddig mindenki lehülyézett, megvetett miatta. Most viszont bekerültem egy nagyon jó közösségbe, ahol senki nem szól semmit (bár nyilván tudják mit csinálok). Soha nem szabad ez alapján bárkiről is rosszat gondolni.
2014. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!