Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemét, jellemtelen ember vagyok?

Szemét, jellemtelen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem szimpatikus, vagy egyszer már akkorát csalódtam benne életemben, hogy nem akarok neki megbocsátani, akkor inkább elkerülöm az illetőt, amennyire csak lehet és csak akkor beszélek vele, ha szükséges.

Szerintem ez lenne a normális, vagy tévedek? Csak mert pár napja kiírtam egy kérdést egy volt (barátilag)barátnőmről, akivel összevesztünk, mert ellenem akarta fordítani azokat a lányokat, akikkel ő is meg én is beszélgetek az osztályban és emiatt megharagudtam rá és azóta őt is kerülöm, amennyire csak lehet, mert már nem tudok benne megbízni. Erre az egyik válaszoló lehordott, hogy jellemtelen vagyok és ilyen viselkedéssel sosem lesznek barátaim. Szerintem kettőnk közül amúgy nem én vagyok jellemtelen, hanem inkább az a csaj, mert ő kezdett el kavarni a hátam mögött és mondott el mindennek...És ha valaki velem ilyet csinál, többé nem tekintem a barátomnak. Most akkor én egy utolsó szemétláda vagyok?

16/l


2014. dec. 21. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen korrekt viselkedés. Nem vagy az.
2014. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem jellemtelenség, hanem gyerekesség.
2014. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.: miért is?
2014. dec. 21. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy az...


Egyébként volt oka annak a volt barátnődnek azt tenni, amit tett? Mármint arra gondolok, hogy pl.: te viselkedtél valaha úgy vele, vagy tettél ellene valamit a múltban, ami miatt így cselekedet? Vagy a csaj szimplán ilyen jellemileg, hogy ilyeneket tesz?


Azért kérdezem, mert általában mindennek van valami oka.

2014. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csaj szerint volt, de igazából szerintem nem. Konkrétan amúgy azért kezdett el kavarni a hátam mögött, mert az osztályban van egy fiú, akivel amúgy már összejöttek azóta, de tavaly még nem ismerték egymást annyira és én jóba voltam ezzel a fiúval és így együtt mentünk néha haza a suliból, mert ő is arra lakik, mint én és most jó volt, hogy legalább nem egyedül megyek haza, hanem jön velem valaki, akivel lehet beszélgetni, meg az iskolában is beszéltünk párszor szünetekben, de egyébként nem volt köztünk semmi, csak haverok voltunk. És ennek a csajnak megtetszett ez a gyerek és észrevettem, hogy ő is beszélget vele szünetekben, de ő se ment oda hozzá mindig, csak néha váltottak egy-két szót, én meg ennyiből még nem következtettem arra, hogy tetszik neki. Aztán egyre többször volt az, hogy kérdeztem a gyereket, hogy jön-e hazafelé és mondta, hogy most ezzel a csajjal megy sétálni, meg ilyesmik és ezért egyszer így rákérdeztem, a csajtól, hogy amúgy hogyhogy ilyen jóba lett ezzel a fiúval, mikor eddig sose beszéltek, meg semmi, talán tetszik neki?...Erre így mondta, hogy dehogy is, csak haverok. Mondom ok. És úgy voltam vele, hogy ha amúgy is csak haverok, akkor gondolom nem baj, ha beszélgetek én is néha a gyerekkel és így továbbra is volt, hogy váltottunk pár szót, meg hogy együtt mentünk haza néha, mikor épp nem ezzel a lánnyal volt. A csaj viszont titokban tényleg szerelmes volt a gyerekbe, csak nekem nem mondta el, de így meg nem értem, honnan kellett volna tudnom...De mindegy és ezután jött az, hogy kibeszélt állandóan a hátam mögött, hogy el akarom szerinte lopni a pasikáját, meg ilyenek -.- És volt, hogy konkrétan megmondta azoknak a lányoknak, akikkel beszélgetünk, hogy amúgy ne barátkozzanak már velem, mert én olyan szemét vagyok és hogy közösítsenek ki engem -.-""" Komolyan, mint az oviban kb -.- És ezt az egyik lánytól tudtam meg, amikor már zavart, hogy egész nap hozzám se szólnak és megkérdeztem, hogy mi bajuk van velem...És utána lecsesztem azt a csajt, hogy jópofa, hogy ilyeneket állít rólam, hogy mekkora szemét vagyok, stb. És ezen összevesztünk, aztán pár nap múlva így normálisabb lett egy kicsit, de az az eset óta én inkább elkerülöm, mert ezek után kicsit se tudok rá úgy tekinteni, mint a barátnőmre -.-
2014. dec. 21. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
kettes voltam: összeveszünk, kiírok egy kérdést, a barátnőm kavar, elmond mindennek stb. Mint egy brazil szappanoperában, na ez a gyerekes.
2014. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én is voltam-vagyok hasonló helyzetben egy volt barátnőmmel.


Szerintem az a csaj szemét volt, mert nem hogy megpróbálta volna megbeszélni veled a dolgokat, hanem ilyen gyerekes módon akar olyanért bosszút állni, amit igazándiból meg sem tettél.

De az mindenképpen jó, hogy normálisabb lett közetetek valamennyire a helyzet.

2014. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

08:31 Igen? Szerintem inkább az a gyerekes, hogy téged a való életben mindenki elnyom, mert egy szánalmas, életképtelen kis senki vagy, ezért ide jössz verni magad és fikázol másokat, mert ezzel azt hiszed, te érsz bármit is. De csak úgy megsúgom: nem :c

Senbonzakura . : Köszi a normális választ :)

2014. dec. 22. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, szánalmas kis senki vagyok. De nem kérdezek idétlenségeket.
2014. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!