Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy egy nem...

Az miért van, hogy egy nem túl szép lány képeit 200-300 ember lájkolja, egy olyan csajét aki meg tényleg gyönyörű kb.20-30-an kedvelik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tök fura, hogy (nem minden esetben, de gyakran) látok egy nem olyan jó csajt, megnézem a képeit, szét vannak lájkolva..aki meg tényleg szép,annak meg alig.
2014. dec. 21. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Like az élet, mi?
2014. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden a szépség...
2014. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
Lehet a szâmodra nem szép lâny népszerű, szeretnivaló.
2014. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Csak végtelenül ostoba emberek foglalkoznak ezzel a marhasággal. Fel nem foghatom, mire jó ez az egész. Persze kifejezem én is a tetszésemet, a fészen, de nem ott élek, s kizárólag csak ismerőseim posztjait nézegetem. És köztök több a csúcsa, mint a szép. És igenis, a ronda, púpos, törpe csaj képére fogok nyomni egy tetsziket, pusztán azért, mert látom, hogy a combnyaktörése után már bottal ugyan, de jár. És a világszép hercegnőre meg nem, arra, hogy Mallorcán sütteti a hasát.
2014. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
a szép lányról mindenki tudja, hogy szép, de a nem túl szép lány szétphotoshoppolt szép képe meglepő
2014. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Utolsónak igaza van.


Amúgy honnan tudod, hány ismerőse van? én életemben nem kaptam semmire 30 like-ot, mert nincs is sok ismerősöm. Aki nagyon sok lájkot kap, annak ismerősei is vannak hozzá.

2014. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!