Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggelente ha családi társaság...

Reggelente ha családi társaságban ébredek, ingerült vagypk, pedig szeretem őket. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon rossz érzés nekem is, nekik is. Szeretnék pozitív szokást kialakítani és ezt a feltehetően védekező reakciót elengedni. Azokat a válaszokat hagyjuk, hogy menjek el, mert egyébként jól megvagyunk. Ezt a reggeli nagyon zárkózott, lenéző, "nemjóahogycsinálja" szokást el kellene engednem.

2014. dec. 23. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyanilyen vagyok. Introvertált. Amíg a családommal laktam a gimnazista évek alatt, ha reggel a matatásra vagy zörgésre ébredtem, mindig rosszul indult a napom. Feszült lettem, nem tudom, miért.

Aztán rájöttem, hogy az a baj, hogy ilyenkor "osztozni" kell a helyen, mindenki kapkod.. stresszhelyzet. A megoldás az lett,m hogy reggelente mindig korábban keltem fel fél órával utána, mint ők. A csendben beágyaztam, kimentem arcot mosni és reggelizni. Mire felkeltek, csak az öltözés maradt maximum és indultam. Nekem ez volt a békés megoldás. :) Amiőta albérletben élek egy szobatárssal, ugyanez a módszer.

2014. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm.. Ez tetszik, köszönöm! :)
2014. dec. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!