Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy Energiavámpír teljesen...

Egy Energiavámpír teljesen lehúzott. Hogyan érezhetném magamat újra jól? (bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés
Kedves gyakorikérdés tagok ! A segítségeteket kérem.Igyekszem a lehető leg rövidebben,csak a legfontosabb.részleteket.leírni az esetből ! Tagja voltam egy facebook csoportnak becsatlakozott egy nő 60 hoz közeli korú.És amint taglett,ömlött belőlle a szó akkor már éreztem hogy ezzel az emberrel gondok lesznek.Később kiléptem abból a csoportból,és egy másik csoportban újra találkoztunk.Én (Rák férfi vagyok a nő Ikrek) ezt csak azért írom le mert eddig én még Ikrekben normális növel nem találkoztam.Lényeg a lényeg ismerősnek jelölt megadtam az esélyt.Aztán elkezdett írogatni de úgy eszetlenül.Én pl ha üzenetet írok akkor napszaknak és kornak megfelelően kezdem az üzenetet aztán kifejtem amit közölni akarok,és a végén elköszönök.Ez egy üzenet ! Tölle kaptam egy óra alatt 40et,és teljesen összezavart...A vajdasági ismerőse munkát keres akinek a férje öngyilkosok lett meg ilyenek...Úr Isten hát muszály nekem ezt tudnom ?! (mondtam magamban) Aztán célozgatott a Skypra hogy beszéljünk.(egyszer már előtte beszéltem vele kb 1 hete) Ugyanaz volt nála a lemez.Nincsen pénze.Szar az élet.Mindenáron munkát keres....Ja igen ! Nyelvet tanulok én is ő is ! Elkezdi mondani hogy volt egy Skype próba órán és legyőzött mindenkit....És hogy ha tudta ha nem ő mondta.(ekkor már fájt a fejem) Jó mondom tanuljon és sikerülni fog.(Nem akartam megsérteni ,mivel töllem idősebb.) De csak mondta,hogy a "barátja" meg hogy ő ő ő.Csak magárol beszélt....Jó nézze én megyek ebédelni ! Bocsássa meg nekem a jó Isten,de hazudnom kellett,hogy végre nyugalmam legyen.Délután csak folytatta az üzeneteket ! Végül letiltottam,és.a Skyprol töröltem.Aztán egy ismerősömnek írtam erről akivel szintén ismeretséget között ez a nő.Meglepődtem hogy azt felelte vele pont ugyanezt csinálta ! ááá ! Aki közös ismerős volt vele az egy kedves nő.És most gyakorlatilag a.fejemet terheli mindaz amit mondott ! Megkérdeztem egy másik ismerőst azt mondta,hogy hááát ez egy energiavámpír volt ! Én tegnap estig nem nagyon foglalkoztam ezzel,de most igen,mert tényleg leszívott ! Semmihez sincsen kedvem,és a nő logikátlan tettei,és ostoba sületlenségei vannak a fejemben,és még büntudatot is érzek amiért azt.írtam neki hogy "maga egy önző ember" Alapból próbálom a jót keresni mindenben,de mindent kivett belöllem ! Egy ismerősöm javasolta hogy ha ennyire bánt ez akkor írjak itt ! Mert ő is sok hasznos tanácsot kapott itt ! Én csak újra boldog.akarok lenni,és folytatni szeretném a tanulást,és oda akarok figyelni a tananyagra ! Ezt szeretném ! De ebből kimozdított ez a nő ! Kérem segítsetek kikerülnöm ebből ! Este alig aludtam 4 órát ! Nyugalmat akarok a lelkemben !

2014. nov. 6. 09:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A megérzésemre kellett volna hallgatnom.Amikor azt éreztem,hogy ezzel gondok lesznek.Nem lett volna szabad engednem neki..Most valószínűleg valakinek megint ugyanazt mondhatja mint amit nekem mondott.És a (közös ismerőeknek) ez tényleg ebből él hogy leszívja az embereket ! :(
2014. nov. 6. 10:12
 2/5 A kérdező kommentje:
A megérzésemre kellett volna hallgatnom.Amikor azt éreztem,hogy ezzel gondok lesznek.Nem lett volna szabad engednem neki..Most valószínűleg valakinek megint ugyanazt mondhatja mint amit nekem mondott.És a (közös ismerőeknek) ez tényleg ebből él hogy leszívja az emberek energiáját az életkedvet ! :(
2014. nov. 6. 10:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a dupla írásért !
2014. nov. 6. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A francot energiavámpír. Csak simán egy fárasztó, túlbuzgó ember. Ezt a levertséget is csak bemesélted magadnak, mert ezt olvastad. Gyorsan felejtsd el ezt a hülyeséget és jobban is leszel. Nem kell mindent elhinni.
2014. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,igaza van.Nem kellett volna el olvasnom azt az energia vámpíros cikket.Valóban Igaza van ! 100% hasznos a tanácsa.Köszönöm szépen !
2014. nov. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!