Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért viselkedik...

Szerintetek mért viselkedik így ez a lány a társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány aki visszafogott külsejű és a belső tulajdonságai is nagyon vonzóak. Szóval ennek a lánynak írtam az egyik társkereső oldalon. Küldtem neki ajándékot is Karácsony lévén és minden. Megnézte a profilomat, elolvasta az üzeneteimet, de nem reagált rá semmit, írni sem írt vissza. Mért viselkedik így? Utánanéztem a Facebookon is és nem tűnt kamuprofilnak. Egyedülálló meg minden, de egyszerűen nem értem mért nem reagál semmit a közeledésemre. Az elvárásainak amit kiírt megfelelek, közel is lakom hozzá... Ha nem jövök be neki, akkor is mért nem ír vissza egy sziát, hogy lássam elolvasta amit írtam neki? Ez annyira rosszul esik nekem. 25/F
2014. dec. 25. 15:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem tetszel neki. Azt viszont nem értem, miért nem ír vissza. Talán nem akar megbántani. vagy nem akarja, hogy elküld a büdös francba, mint a férfiak nyolcvan százaléka, ha megsértik az egójukat.
2014. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Mert nem jössz be neki, ennyi. Elvárás? Szerintem egy társkeresőn nem írja ki senki, hogy pl én a barna hajú, kék pasikat szeretem, nem? Nem ír vissza- ergo nem akar tőled semmit.
2014. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%

Hát mert kapásból ajándékot küldtél neki.

Minek erőltetné meg magát innentől?

Elég ha füttyent te úgyis repülni fogsz!

Ordít rólad hogy éhes vagy, és ez gáz.

2014. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem értek veletek egyet. Nem tetszem neki? Érdekes egyikőtöknek sem jut eszébe, hogy esetleg telefonról nem akar írni, majd ha hazaért akkor. Meg érdekes 1 kép van fent rólam, elég előnyös és nem hiszem, hogy rögtön nem tetszenék neki. Más oka van.
2014. dec. 25. 15:33
 5/48 A kérdező kommentje:
zerge620: Ja, egy virtuális ajándékot. Jó sokba került, biztos egy pénzéhes liba nem? :D
2014. dec. 25. 15:34
 6/48 anonim ***** válasza:
Az elején elcseszted. Rögtön ajándékot adsz egy vadidegennek? Mi akkor a kihívás abban, hogy meg akarjon téged szerezni? Elárulom, semmi. Jó eséllyel meg nem tetszel neki a képed alapján, bunkó nem akar lenni, te meg nehogy már azt hidd, hogy neki bármiféle kötelezettsége lenne feléd. Pláne ha ilyen kis rinyagép vagy.
2014. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Még gondolkodik, és kéretteti magát.Vissza fog irni, egyébként jól csinálja.Légy türelemmel, ne irj most neki.
2014. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Ohhh, szegénykém... Miért keresel válaszokat az interneten történtekre? Fogadd el természetesnek az ilyen viselkedést, és akkor nem kell gondolkodnod fölöslegesen. ;)
2014. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Mennyi rosszindulatú ember van itt, a pofám leszakad. 73%-os te meg menj a p_csába a rosszindulatú találgatásaidddal!
2014. dec. 25. 16:07
 10/48 anonim ***** válasza:

Fájó pontra tapintottam mi, Don Huan? :D

Azért eléggé el vagy tájolva, ha tényleg azt hiszed, hogy egy virtuális ajándéktól majd a lábaid elé borul. Ha egy kicsit is tetszettél volna neki kép alapján, rég megköszönte volna és ír legalább annyit, hogy Kellemes ünnepeket vagy valami.

2014. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!