Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Badoo.hu mennyire hiteles?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo.hu mennyire hiteles? Üzenetküldési és fogadási részére gondolok.

Figyelt kérdés

Ugyanis két napja regisztráltam, és azóta kb 8 csajnak írtam üzenetet, mindegyikre azt írja hogy elolvasta.. de nem kaptam egyiktől se választ. Próbáltam kicsit kevésbé vonzókra is ráírni akinél tuti lenne esélyem, de ugyanaz..

Lehet hogy kamu az egész és nem is kapják meg az üzenetet?



2014. dec. 14. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen , kamu. [ egy része legalább is, azért vannak igazi emberek is ]
2014. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja amúgy meg kérdező, nagyjából talán elmondható egy általános nem is szabály csak infoként hogy, az ilyen oldalakon tuti van kamu.


Kb az a szint mint amikor xy oldalnál felbukkan jobb alul egy chat ablak valami csajjal, hogy dugni akar meg minden. Aha, persze, na ez is annyira hiteles.


Amúgy meg nem tudom, de úgy tünik sokat azt hiszik az online az ilyen mentsvár ként van kitalálva a "loser/hülye/töketlen/stb jelzők" emberek számára, mert hát óóó ő amúgy nem tud, csak online. Ja, persze valamivel lehet több esélyed van így mint valóságban. De igazából kb. ha a valóságban nem tudsz 3 értelmes mondatott váltani akkor ebből se lesz semmi.


Komolyan nem ebbe kéne keresni a megoldást, hanem inkább fordítva, keressen egy munkát, vagy eddzen vagy akár menjen el valami kommunikációs szakra vagy pszichológushoz akármi CSAK VALAMI, hát tenni is kell valamit általában, ez már csak így van.. nem óóóh na jó én úgyis túl béna vagyok ehhez, inkább megyek online ott hátha sikerül és akkor úgy tehetek mintha amúgy nem lenne velem semmi probléma, csak épp mindenki hülye pöts és nem lehet élőben ismerkedni.

2014. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha minden xart kifizetsz akkor tudsz irni amugy lehúzás...
2014. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem fizetek én semmi ilyenért:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. dec. 14. 08:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van, mert kamu lenne. Ha nem nézel ki minimum úgy, mint Brad Pitt, egy csaj se fog visszaírni a társkeresőkön.
2014. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de, de, van kamu is. Ha elkezded elég sokat használni kitapasztalhatod személyesen is.
2014. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fos az oldal, nagyon nem jött be.
2014. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van, ami kamu profil, de ettől függetlenül valódi nők közül is sokan nem fognak visszaírni (ha nincs nagyon jó profilod és nyitószöveged). Ha naponta kapnak min. 20-30 üzenetet, akkor miért pont neked írnának?
2014. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiteles, én ennyire gázos oldalt még nem láttam, régebben is éreztem, de most regisztráltam egy új fiókot, és ráírtam csomó lányra, és láttam, hogy fent vannak, mégsem lett egyetlen egy üzenet sem olvasott! Na ez gyanús lett nekem, lány ismerősömet is kértem, hogy nézze meg, mert írtam neki, ő sem látta! Regisztráltam egy új fiókot, és azzal küldtem üzit magamnak, és nem jött meg az üzi valóban! Szóval nem tudom mi van, de ez a badoo egy nagy kavar oldal lett, nem tudom, miért nem kézbesíti az üziket!!!
2015. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is cinkes volt ez az ûzenetkûldô izè..meg mindig elôfizetèst akar kõttetni.. amugy nekem sikerûlt onnan randiznom - kemèny munka volt 100bol 1 jõtt -, de azt biztosan àllìthatom, hogy a felh java hamis, ès az ûziket se sikerûlt elkûldenie...
2016. ápr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!