Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki szereti...

Milyen ember az, aki szereti a lovakat?

Figyelt kérdés

A "mit lehet szeretni a lovakban" és a feltett kérdésem nem összetévesztendő. Mit lehet elmondani arról a lányról (mivel általánosságban elmondható, hogy több lány szereti a lovakat, mint fiú) aki szereti a lovakat? Miért pont a lányok? Miért a "tini" korosztály? Nárcisztikus jellemre vall? Magányos lány szerelemre vágyik? Örülnék egy relatíve hosszú pszichológiai elemzésnek, de nem kötelező. Ha kérhetem, a válaszokhoz írjátok oda korotok/nemetek, mi a személyes véleményetek a lovakról.

(Megjegyzem: semmi problémám nincs a lovakkal és a lótartókkal.)



2014. dec. 27. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a nárcizmus hogy jön ide. Azért a lovakkal van elég munka, nehézség, aki komolyan akarja csinálni, annak elhivatottságra van szüksége.

Nekem nővérem nagy lovas. Ő már felnőtt nő, gyerekkora óta ez a hobbija. Ő mindig atletikus volt, ráadásul állatimádó. A lovaglással két legyet üt egy csapásra, nagyon látszik rajta, hogy ez neki való.

Ő egy kifejezetten határozott, kemény nő. Intelligens, kicsit szétszórt, feledékeny, viszont a jég hátán is megél. Nem tudom, hogy ő mennyire kivétel, de az ő lovas ismerősei szinte kivétel nélkül ilyenek. Nem kis hercegnők, puhányok vagy kényeskedők.

2014. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En kiskorom ota arrol abrandoztam, hogy lesz sajat lovam. Ejszakankent azt almodtam, hogy lovagolok, pedig sosem ultem lovon. Most van ket kisfiam (2 es 4 evesek) es ket lovunk. Mar ok is lovagolnak. Most varom a harmadik babat, 14hkm vagyok de meg mindig felulok es kimegyek terepre is. Egyszeruen jo erzes, hogy felulok, elvagtazok, megyek az erdobe kirandulni stb. Nem vagyok narcisztikus, sem maganyos aki szerelemre vagyik. :) Szerintem ez ugyan olyan mint aki a kutyakat szereti. Bar nalunk abbol is van 4 :)
2014. dec. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egyes embereknek miért az a mániájuk, hogy egy szeretett dologról az emberekről jellemzést csinálnak. Komolyan, miért? Elhiszed, hogy azok, akik szeretik pl a kutyákat, azoknak ugyan olyan a jellemük?

Pszichológiai elemzés...sírnom kell.


Aki lovagol, miért lenne tinilány, nárcisztikus vagy magányos, szerelemre vágyó lány?

Kitalálom: Mert te eddig csak olyannal találkoztál.


Visszatérve a kérdésedre: Az az ember, aki szereti a lovakat egy olyan ember, aki szereti a lovakat.

Nincs hozzá pszichológiai elemzés, nincs hozzá kikötött személyiség, semmi. Nem kell minden szarba beleképzelni valamit.

2014. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az aki szereti a lovakat az kalandokat is szereti.jó,ez lehet h hülyén hangzik és nem biztos h mindenkire igaz de rám igen. :) de szerintem azért szeretik az emberek a lovakat mert szépek és mert már legtöbben lovagoltak vagy arról álmodoztak h lovagolnak és mindkettő felemelő érzés.felejthetetlen! na mind1 szerintem ezért,(de az is lehet h mindenki más miatt szereti őket) és remélem azért tudtam valamennyit segíteni :D
2015. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!