Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám magamból ki ölni...

Hogy tudnám magamból ki ölni az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Már mint hogy ne érezzek semmit.

Igaz most is eléggé , hogy is fogalmazzam, "tompák" az érzelmeim...

Nem érzem fontosságukat... Inkább tehernek... Mellesleg eddig se voltak jelen intenzíven. de ezt a keveset is ami van, azt is elakarom tuntetni.

Nos, lehet, hülye kérdés... De tudtok valamit akkor írjatok.

16/l



2014. dec. 28. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem abban sincs semmi jó, ha kiölöd.Egy idő után nagyon, de nagyon unalmas.

Ha így folytatod, hogy már most tompák, akkor előbb utóbb eltűnnek. Ennél többet nem tudsz tenni.

2014. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Biztos menő lehet élőhalottnak lenni, nem?
2014. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet, ha van kedved beszélgetni erről, Írj:)
2014. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Lobotómiával.
2014. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


#2. Aha, imádok élőhalott lenni, ha jobban belegondolok, néha tényleg olyan a kűlsőm is.


Mi az a lobotómia?

2014. dec. 28. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az èvek ès a terhek kiölok majd.
2014. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd segítek.

16/F

2014. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj, mert képtelenség h egy egészséges (mármint nincs idegrendszeri v hormonális rendellenessége) ember ne érezzen. Ha megszűnnének funkcionálni a hormonok a testedben és az agyad is beadná a kulcsot, nos akkor nem éreznél. De nem is élnél.
2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem eldöntés kérdése. A pszichopaták sem választanak, hogy na holnap reggeltől én akkor pszichopata leszek, totálisan érzelemmentes ember, aki mindenkin csak átgázol.

Egyénfüggő, hogy milyenek vagyunk, ezt nem válassza meg az ember.

Nekem pl az segített, hogy sokan átvágtak, rengeteget csalódtam az emberekben az elmúlt években. Ez totálisan érzelemmentessé tett az emberi fajjal (nevezzük így) szemben.

Valakiben úgy játszódik le az egész, hogy na akkor én nem leszek ilyen, mint mások, mert tudom milyen rossz volt nekem, bla, bal, bla.....Nálam pont az ellenkezője történt, miért legyek jó bárkihez is, mikor az emberek legtöbbje valljuk be....manapság az aljasság, a törtetés, a másokon keresztülgázolás, az önzés az úr. Mindenki meglehetősen énfüggő lett. Most már én is az vagyok. Sok csalódást okozok, nem szándékosan mindig, csak ilyen vagyok már én is és kész. És megkell valljam örülök neki, hogy azzá lettem ami most vagyok, kemény, erős jellem, ugyanakkor manipulatív, mások igényei már rohadtul nem érdekelnek, vagy hogy kis ujjamat mozdítsam bárki miatt.

Szóval visszatérve, a csalódások nagyon kitudják ölni az emberből az érzelmeket. De tanács és terápia erre nincs, hogy hogyan legyünk pszichopaták. ;)

24\L

2014. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lobotómia: Pszichiátriai kezelés, veszélyes idegbetegek esetében alkalmazták régen. A lényege annyi, hogy az agy egy részét roncsolják. Így az illető nem lesz önmagára és másra veszélyes - ami azt illeti, semmire nem lesz képes utána, csak ülni fog és nézni maga elé...


'A lobotómia az agy elülső részének, a homloklebenynek az effektív megsemmisítését jelenti. Az eljárás személyiségváltozással, érzelmi kiüresedéssel vagy szellemi leépüléssel jár."

2014. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!