Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek fiús lány...

Fiúk, szerintetek fiús lány vagyok? És ha igen, akkor tetszenék nektek?

Figyelt kérdés

Külső:

Mindig farmert hordok (szűk szárút) és fekete pólókat hordok és ingeket, nem sminkelek, nem hordok ékszereket.


Belső:

A lányok kiközösítenek, csak fiú haverjaim vannak, szeretem a sci-fit, főleg a Transformers és X-Men filmeket), nem utálom a focit, de nem is mondanám, hogy szeretem. Nem szoktam sokszor káromkodni.Nem szoktam smile-s üzeneteket írni és nincs Facebook profilom. Szívesen fogadok minden választ akár jó akár rossz. Előre is köszönöm.



#fiú #lány fiús lány
2014. dec. 28. 12:43
1 2
 1/11 ez-meg-az válasza:

én nem értek hozzá de szerintem nem vagy az.

bár ennyiből nem lehet megállapítani.

2014. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből, hogy döntsem el? :D

Attól, hogy farmert, és fekete polót meg inget hordasz, nem sminkelsz, nem hordasz ékszert lehetsz még egy sz/r ember. Nem függ össze ..


Sci-Fi imádat tetszik, azonban ebben a 2 filmben kimerül az egész? Miért nem könyveket hoztál fel példának? Ott vannak a legnagyobb a sci-fik igazán..


A smilek és a fb kerülése se tesz valami vonzóvá, hiszen ha van valakinek fb-ja az már nem egyenlő azzal, hogy ő rossz ember, meg ilyen-olyan lesüllyedt senki.. :)


Kéne 1 kép, meg belsőbb, pontosabb infók, olyan helyzetek leírása, amiből kiderül milyen ember vagy. Akkor eltudnánk dönteni, hogy tetszel e..

2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális lány vagy.


Ahhoz, hogy eldöntsem tetszenél-e látnom kéne az arcodat, meg ismerni a belső tulajdonságaidat.

De nem vagy plázacica és nem káromkodsz sokat ez nálam plusz pont.

2014. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magaddal szeretnéd elhitetni hogy az vagy.
2014. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy milyen vagy, mint lány úgyis be fog próbálkozni mindenféle fiú nálad, ha nem vagy aszociális, ezért nem kell aggódnod a párkapcsolat miatt.
2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jah, kétlem, hogy minden barátod olyan bátor lenne, hogy idegenek közt kezd el keresgélni és nem nálad próbálkoznak először.

Lehetsz fiús stílusú, de attól még lány vagy ezt ne felejtsd el! Szóval, neked foglalkoznod kell a hajaddal, néha sminkelned is ha rászorulsz.

Senki nem akarna a haverjával járni. Csak egy olyan lányt aki úgy viselkedik mint a legjobb barátjuk.


Ha jó alakod van, meg szép arcod, akkor tuti tetszeni fogsz a fiúknak, és el sem fognak hagyni amiért ennyi közös érdeklődésetek van.

2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát igen Michael Bay... az ő által rendezett filmekben általában felrobban minden a g*cibe aztán happy end:DD
2014. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez így igen kevés,mert az nem derült ki,hogy normál,dagi,sovány ne adj isten sportos jó alakú vagy.

amikor ez az egyetlen dolog ami számít abban,hogy tetszenél-e.

2015. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akkor engem azért nem közelített meg senki, mert úgy néztem/nézek ki, mint egy maffiózó (fekete kalap, fekete kabát, fekete csizma/félcipő, fekete nadrág)? Még meg is állítottak miatta a keletiben, amikor kerestek valami tolvajt...
2015. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát kép alapján mégis hogy állapítsuk meg barátom? Elég sok filmsztáron láttam már farmert, meg fekete pólót. És asszem bármelyikünk töcskölné őket.
2015. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!