Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehet valahogy törni a...

Ki lehet valahogy törni a "nyomorék p*cs" szerepből?

Figyelt kérdés

18 éves fiatal vagyok, kicsit más mint a többiek, nem vagyok olyan felszabadult, meg poénkodás se nagyon megy. Komoly témákról tudok inkább elbeszélgetni. Szívesen mennék bulizni, szórakozni azért ha hívnának, nem zárkózok el ilyentől, de senkinek eszébe se jut sehova hívni, inkább lekoptatnak, elfordulnak tőlem az emberek. Utálatosan viselkednek velem.

Hátam mögött meg szeretnek rólam rosszakat beszélni, a fiatalok akik ismernek konkrétan egy nyomorék p*csnek tartanak.

Ebből a szerepből ki lehet törni valahogy?

És miért utálhatnak ennyire a fiatalok?


2014. dec. 28. 17:59
 1/6 Linó03 ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy veled van a gond. Vannak, akik előrébb tartanak szellemi szinten, mint a kortársaik, és akkor őt nem értik, kiközösítik a másmilyent. És amúgy engem sem mulattat, hogy elmegyünk bulizni, iszunk, gagyi zenére vonaglunk, meg egyéb. Nem tudom, mi benne a szórakoztató, úgyhogy nem is csinálom. Tisztelet a kivételnek, én ezt szoktam látni.
2014. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tőőőőrj ki a p*csből,

a sötétből,

szeres szívből,

la la la la....

2014. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
annak idején én azt utáltam, hogy mindenféle marhaságon tudtak röhögni, ami vagy aki nekem teljesen közömbös, vagy inkább ellenszenves volt, meg akikkel én nem is foglalkoztam, ezzel qrták el az idejüket mások, nekem meg semmi kedvem nem volt hozzá, minden marhaságon vihogni, meg baromkodni, de szinte megállás nélkül, lelőni se lehetett őket. Legszívesebben beléjük rúgtam volna, gondolom nem voltam az ilyennel egyedül. Pedig én is tudok baromságokon nevetni, ami vicces, de nem ilyen semmilyen, értelmetlen dolgokon
2014. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet igen. Ehhez csak te kellesz és egy kis plusz
2014. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiatalok szinte mindenkit utálnak. Van, akit csak néhányan, van, akit kollektívan elutasítanak. Azért meg főleg, ha másképp gondolkodsz. Igazából az egésznek az a lényege és megoldása, hogy nem foglalkozol velük. Persze rossz egyedül lenni sok utálkozó és buta szempár kereszttüzében. De már az is valami, ha van egy barátod. Az egy dolog, hogy komoly témákról szeretsz beszélgetni, de néha tudni kell feloldódni és egyszerűen kedvesen hozzáállni az emberekhez. Nem vihogni mindenen, csak néha elmosolyodni. Legyél tisztában azzal, hogy ki vagy, és lassan meg fog kedvelni valaki. A többivel nem érdemes foglalkozni.
2014. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, kilehet csak ne foglalkozz velük.

Mindenki valamiben jobb, mint a másik.

2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!