Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám magam érzéketleneb...

Hogy tudnám magam érzéketlenebbé tenni az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Alapvetően nehezen tudom kimutatni azt ha szeretek, viszont nagyon könnyen megszeretek, megkedvelek embereket. Viszont én az embereknek többnyire csak arra kellek, hogy segítsek (lehet ez nem így van, de én így érzem, sose keresnek csak akkor ha kell nekik valami).


És amikor valaki, akiről eddig azt hittem kedvel, nagyon csúnyán lekoptat, az nagyon megvisel, és ezt szeretném elkerülni a jövőben.


2014. dec. 29. 16:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem a lekoptatást szeretném elkerülni (persze ezt is, de ez nem fog változni) hanem azt szeretném, hogy ne viseljen meg.
2014. dec. 29. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2014. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21 f
2014. dec. 29. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Nos sok ilyen ember van, meg kell hagyni - de nem érzéketlenebbé kell tenned magad, hanem csak ajó embereket megtalálni :D


Én is így csináltam valahogy, igaz nagy szerencse volt... :D


21/f

2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, hogy egy kicsit ők nyissanak feléd. Ha nem keresnek, hagyd őket a csudába és mutasd meg, hogy másokkal is jól elütöd az időt.

Tapasztalatból mondom

2014. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám tanulni. Én már-már pszichopata vagyok ;)

26\L

2014. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem érdekli őket, hogy másokkal hogy vagyok...senkit nem érdekel mi van velem családomat leszámítva (mondjuk a családi hátterem is katasztrófa, de ez már egy másik dolog..)
2014. dec. 29. 16:27
 8/11 anonim válasza:

Hagyni kell ezeket az ismerősöket a jövőben.

Inkább keressél új társaságot magadnak. Új alapokkal. Te is kérjél segítséget ezentúl, ne csak te segíts. Legyen egy korrekt egyenrangú kapcsolat - oda-vissza.

Az érzelmek nagyon mélyek tudnak lenni, és nehéz túljutni lelkileg egy visszautasításon. Sokat jelent, ha ilyenkor elfoglalod magadat olvasással, zenehallgatással vagy más hobbyval. Előbb-utóbb távolabb kerülsz érzelmileg.

2014. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem emberből vagyunk, így teljesen érzéketlenek nem tudunk lenni. Nekem is volt pár ilyen kapcsolatom amilyenket Te is írtál.Távolság tartó ember lettem, nem hagytam h szeressenek és igyekeztem én is kerülni a komolyabb kapcsolatokat.De ez nem vezet sehova.. Olyan emberekkel kell ismerkedned akik támogatnak és nem csak kihasználnak. Bár ez a mai világban nehéz..

18l

2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont így érzek mint te.
2014. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!