Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látszik valakin, hogy magyar...

Látszik valakin, hogy magyar véren kívül lengyel és cseh vér is van benne?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.

Van olyan egykori kollégám, aki ma Németországban él. Meg nem mondanád kép alapján, hogy nem német. Pedig semmi, de semmi rokonságban sincs németekkel.

És alig hasonlít pesti önmagához. Valahogy a környezethez idomult a megjelenése.


Az, hogy ki hogyan néz ki, örökletes. Mi magyarok mennyi félék vagyunk? Tudsz olyan egzakt meghatározást, hogyan néz ki egy magyar? Jó tudom, a kuruc.infonak és az ott kommentelő barm*knak nyilván lenne ilyen sablonja.

De felteszem, te és én normálisak vagyunk.

Bennem 1/16-od morva vér van. Persze csak akkor, ha feltételezzük, hogy a morva vonalon mindenki 100%-os volt, Képtelenség.

Várhegyi Lucas Palmira neve talán ismerős a Rising Starból. Itt egy kép róla: [link]

Pusztán a kép alapján mennyire nézed magyarnak?

Nos, egy lengyel, cseh, osztrák stb. külső nem ennyire tér el a magyartól. Ha az ő esetében nem veszed észre, hogy fele részben magyar, aligha ismerhetsz fel egy cseh vagy lengyel származást.

2014. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ha sok a brazil körülöttem én is cigány leszek?:o
2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írja már le nekem valaki a jellegzetes magyar fajta jegyeket.
2014. dec. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!