Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ha kiírnék egy ilyet...

Vajon ha kiírnék egy ilyet facebookra?

Figyelt kérdés

Csak elméleti feltételezés, nem kell komolyan venni!


Szóval ha kiírnék egy ilyet facebookra, hogy:

"Sajnos ma elhunyt a nagyapám, és ezt a hiányt a másfél millió eurós örökség se fogja betölteni."

Hány ismeretlen lány jelölne be, és hány lány írna rám, hogy nyugodtan sírjam ki magamat a vállukon, ők szeretettel meghallgatnak? :D



2014. dec. 30. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebben, mint ahány embernél elveszted a bizalmat a hazugság miatt.
2014. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapád biztos belájkolná :D
2014. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pénzzel vásárolj csajt!
2014. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3: Ez nem csajvásárlásra utaló dolog, hanem a női természetre.

Hogy a nők mindenáron tagadni próbálják, hogy jobban buknának a pénzes pasikra, mint egy átlag keresetűre, de ha beütne egy fentebb említett helyzet, szerintem bátran ki lehetne jelenteni, hogy 100-ból legalább 90 nő ugrana a dologra.

2014. dec. 30. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

1.Nőknek több mint a fele nem a pénzre hajt. A te 90 %-od igaz lehet a fiúkra is. Nem mindig csak a lány lehet egy pénz éhes.

2.Ebből leszűrve nem te vagy az aki után futnak a lányok. Más csajozási módot válassz. Sok társ kereső van.

3. hülye kérdésekkel ne foglald a netet.

2014. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5: Jaj, hát most aztán igazán megmondtad a tutit!


Nem tudom eljutottál-e odáig, bár ez az 1. mondatom volt rögtön a kérdés után, lehet átsiklottál felette..meg elég apró betű is, hogy "Csak elméleti feltételezés, nem kell komolyan venni!"


Hülye kérdések pedig nincsenek, csak hülye válaszok ;)

2014. dec. 31. 00:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy hányan ugranának az attól függ, hogy milyen összetételű az ismerőseid garmadája. Ha csak plázacicák és hasonlók vannak köztük akkor igen , várhatod a 90%ot de pl nekem ez undorító és nagy esélye van, hogy ki is törölném az illetőt, aki ilyet ír ki. És szerintem bőven van olyan hölgy társam aki hasonlóan reagálna :) 20/L
2015. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem játszol tiszta lapokkal? Pénzért akarsz nőt, akkor erre van töbezer fizetős qrva, azoknál egyértelmű a szitu meg a tarifa, nem kell felesleges köröket futnod ilyen hülye fészbuk sztorikkal.
2015. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
poénnak és kíváncsiságból jó, csak ne egy bizonyos személyt írj, hnem pl: közeli rokonom.
2015. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!