Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jobb? Ha csúnyának érzem...

Mi jobb? Ha csúnyának érzem magam, s feltöltök fotókat Facebookra, vagy inkább nem álok kamera elé?

Figyelt kérdés
Nemtudom, más mit gondol rólam, hogy hogyan nézek ki, de minegy, magamnak nem tetszek. Nem érzem úgy, hogy kamera elé áljak.

2014. aug. 9. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert attól hogy Facebookon mutogatod magad szebb leszel?
2014. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz képet küldeni,mert ezt így képzeletben nagyon nehéz megállapítani hogy nézel ki!
2014. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom nekem is, utálom az összes rólam készült képet, nincs kint egy se... de nem ez a megoldás, rá kellene vennünk magunkat pár kép készítésére. :)
2014. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csúnyának érzed magad, vagy tényleg csúnya vagy??

Én speciel bocsássatok meg, de rosszul vagyok, mikor 13 éves dagadt kislányok melltartóba szorítják a hájukat, kisminkelik magukat anyuci cuccaival, és segget kitol, pucsít, tükörbe fotóz. És a kis barátnők írják a kommenteket, hogy "best szelfi" meg "legszebb csaj a világon" stb.

Ha tényleg csúnya vagy, attól ne legyen kisebbségi komplexusod, de nem kell az utcára teregetni a szennyest. Készíts magadról olyan fotókat, amin nem a csúnya részeid látszanak. Szerintem ma már minden kislány tudja használni az Instagramot, amivel effekteket rakhatsz rá, a színek sok mindent fel tudnak dobni.

Egyébként meg attól hogy nem tartod magad szépnek, más még tarthat annak!

2014. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem is kell kamera elé állnod.. minek? Facebook-on meg csak a nyalizás megy. Onnan aztán tényleg nem kaphatsz reális véleményt. De amúgy sehonnan sem,mert relatív. Akármilyen is vagy,biztosan van hozzád hasonló fiú,akinek pont te tetszel,és neked ő. Senki sem egyforma.
2014. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egyaltalan, megis mi a toknek foglalkozol a facebook-kal?


elarulok egy titkot: a facebook elott is volt elet. Ha nincs profilod attol meg ember vagy :)


Ha nem akarsz feltolteni fotot akkor nem toltesz fel aztan kesz. Ki nem xarja le a feszbukot?

2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maguknak sokan nem tetszenek, ezen érdemes átlendülni. A fotóknál nem az a legfontosabb, hogy feltöltöd-e őket, vagy inkább el se készüljenek a képek. Rossz képeket ne tölts fel sehova és ne is nézegesd, mert nem segít rajtad. Olyanok fényképezzenek, akik értenek hozzá, hogy minél jobb képek készüljenek és jól nézz ki a képeken.

A jó portréfotósok nem csak a gépet tudják kezelni, hanem azért tudnak jobb képeket készíteni rólad, mert ismerik azokat a technikai apróságokat (fejtartás, testtartás, merre nézz, fények, árnyékok), amiktől előnyösebb kép készíthető valakiről és tudnak bánni a fotóalannyal, ki tudják hozni azt az arcod, ami jól áll a képen.


Ha van konkrét oka, hogy miért nem tetszel magadnak, és azon lehet változtatni (fogyás, izmosodás, sportolás, más frizura, más ruhák, stb), akkor próbálj tenni a változásért, de ne legyél a külsőd megszállottja. Amin nem lehet változtatni, azt meg fogadd el. A plasztikai beavatkozásokról és hasonlókról nyilván te döntesz, de szerintem komoly hiba átszabatni a tested, hogy jobban tetssz magadnak, mert az már nem te leszel. De ha téged boldoggá tesz, akkor persze csináld.


Fontos a külső, de szerintem a belső tulajdonságok az igazán fontosak és a külsőd jobbá tételére sokkal korlátozottabbak a lehetőségeid, mint a belsődére. Ha pedig a belsődért tudnak szeretni, akkor a külsőd nem lesz igazán probléma. Ha viszont csak a kölsődért szeretnek, akkor viszont a szeretetük is ugyanúgy múlandó lesz, mint a külső szépséged.

2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!