Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg-ellenesek miért nem...

A meleg-ellenesek miért nem jönnek rá, hogy az okok amiért utálják a melegeket nem is reális okok? Miért nem tud a társadalom elfogadó (bb) lenni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 16:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%
Mert ettől jobban érzik magukat a k*csögök.
2014. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
45%

Bevállalom, hogy jómagam is melegellenes vagyok. Nem tehetek róla, egyszerűen undorítónak tartom őket. Főleg azokat, akik női ruhába bújnak, parókát vesznek, sminkelik magukat. A leszbikus nők legalább nem ragasztanak maguknak szakállt, nem raknak be a nadrágukba műpéniszt.

Tehát nem hivalkodnak. Ezt meg a melegek értsék meg.

2014. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#2 az ezen az oldalon látható képek mindegyike maszkulin leszbikus nőket mutat, amúgy:


[link]

2014. dec. 30. 17:17
 4/37 anonim ***** válasza:
66%

Most akkor fel lehetne tenni azt a kérdést is, hogy a melegek miért nem elfogadhatóbbak abban, hogy vannak akiknek más véleményük van??

Ha nekem el kell fogadnom, hogy vannak melegek akkor mások fogadják el, hogy vannak akik nem melegek.. ennyi

Mondom ezt úgy, hogy semmi bajom velük, de azért ne ajnározzam már őket, és ne veregessem meg mindenki hátát mert meleg.

2014. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%

Megnéztem, hát nem tudom... Ők sem szimpatikusak, de még mindig kevésbé hivalkodóbbak.

Nézd én nem bántom a melegeket. Felvállalom, hogy undorodok tőlük, de nem bántom és nem provokálom őket.

2014. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
56%

"A meleg-ellenesek miért nem jönnek rá, hogy az okok amiért utálják a melegeket nem is reális okok?"


Ezt fejtsd ki legyél szíves!

Egyébként én nem utálom őket, múltkor tök jót beszélgettem egy leszbikus lánnyal, és meleg ismerőseim is vannak. Amit utálok a magamutogatás, a parádézás és társai. Az a szubkultúra, ahol menő nemzeti motívumokat és vallásokat kicsúfolni, az primitív. Nekem ez a személyes véleményem, és minden évben eljátsszák ezt a szemetet...

2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%

A babaarcú, felnyírt hajú tizenévesektől is undorodom, hát még a melegektől.


Lehet, hogy nekem nem ártanak de akkor is ellenszenvet váltanak ki belőlem. Minek utálják ennyi erővel az állat kínzókat? Ha az ő háziállatuknak nem árt akkor "nem reális" okok miatt. Én pont ugyanúgy viszonyulok a melegekhez is mint hozzájuk.

2014. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
2014. dec. 30. 18:23
 9/37 A kérdező kommentje:

sztem nem a véleménnyel van a baj, hanem h ezt eléggé hevesen kifejezik, fizikai akciókkal és verbálisan is 'háborúznak' a melegek ellen



amúhgy a heterók között is vannak magamutogatók, parádézók, és társai....



épp itt van, nem reális ok: pl


"Az a szubkultúra, ahol menő nemzeti motívumokat és vallásokat kicsúfolni, az primitív."


sztem ezt a heterók is csinálják és amúgy nem is igaz annyira



ha a heteróknak nincsen közük a másik szexuális életéhez, mert magánügy, akkor a heteró és a meleg között ez az elv/szokás/megszokás miért nenm működik?


kit érdekel h kicóvel ostja meg az ágyát, nem?


az anyutok és az apátok is hetrók és meg is osztották az ágyat egymással, mégsem foglakozik vele senki, hogy a szülei milyen nemi életet éltek.....


akkor a melegekkel miért nem lehet ugyanígy???


nem reális ok 2:


vki csak utálja a melegeket és az egyetlen oka az, h mert ők melegek

ez nem ok, hanem egy önmagába visszaható kifogás (=nem reális ok)



ha már a pápa is kiállt a melegek mellett és a vallás is ledöntötte a falakat, akkor miért nem lehet ezt az élet többi területén is végrehajtatni?

2014. dec. 30. 18:40
 10/37 anonim ***** válasza:
71%

Alapvetően az emberek 99%-a pont leszarja a melegeket, amíg otthon csinálják amit csinálnak.


Az utcán meg ha joga van valakinek buzulni, akkor nekem is jogom van azt mondani hogy ez számomra undorító.

2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!