Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálja, mi a...

Ezt miért csinálja, mi a célja vele?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel már elég szellősen tartjuk a kapcsolatot, néha-néha levelezünk, de azok is elég hamar elhalnak. Engem is bosszantott, hogy három hétig tart válaszolni neki egy e-mailre, aztán én is beleuntam a levelezésekbe.

A lényeg, hogy ennek ellenére ő kötelességszerűen küldi az üdvözlő lapjait minden alkalomból, minden jelentéktelen ünnepen, nyuszi, mikulás stb. És általában belebiggyeszti, hogy "nagyon reméli, hogy jól vagyok", "reméli, hogy minden rendben velem". De hogy egy kérdést nem ereszt el, amiből valóban megtudhatná hogy vagyok.. ugyan már! Ennek mi értelme van? Minek "gondol rám", ha úgyse kíváncsi valódi hogylétemre?


2015. jan. 1. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván van egy levelezőprogramja, és egy címlistája!


Az ünnepi üdvözlő meg csak egy sablon, amit mindenkinek szétküld a címlistában.

2015. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő már nem a barátnőd.


Keress új barátokat.

2015. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!