Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kaptam ezt tole karacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kaptam ezt tole karacsonyra? Lehet valami celja van vele?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, a sulimban a diakonkormanyzatos tagol dec elejen mindig huznak karacsonyra, ez iden is igy volt. Nagyon sok baratom van ott, es pont az egyik legjobb (fiu) baratom huzott ki. Most azert fontos tudni, hogy teljesen normalis anyagi korulmenyek kozott elnek, nem szegenyek, de nem is gazdagok, mint mondtam, normalis. Ezert is lepett meg, h amit kaptam tole az egy eredeti (orakon keresztul nezegettem, hogy replika-e, de nem) Michael Kors ora. (Ami ugye 50ezer folott van ha jol tudom)

Nem volt pofam rakerdezni nala hogy ezt most hogy es miert, meg elegge lesokkolt a dolog, szoval nemtudom hova tenni....

Szerintetek? Mi vezet ra valakit arra hogy egy ilyen draga dolgot adjon karacsonyra egy baratjanak?


2014. dec. 19. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De elég buta vagy.
2014. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet h ajandrkba kapta a csaladja es nem tetszett nekik es ezért adtak neked... egyebkent nagyon jol meg tudjak hamisitani az ilyeneket, ha gondolod kerdezz meg egy szakertot h biztos igazi-e.
2014. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az egy nagyon jó hamisítvány akkor, nem hiszem eredetit kaptál. az eredeti 90 ezertől a csillagos ég...
2014. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem 50k-tól, hanem 90k-tól kezdődik.


Egyébként lehet, hogy tetszel neki, de bután csinálja, mert ha te mondjuk nem mutattál érdeklődést, akkor ezzel a drága ajándékkal egy nagy adag felelősséget is a nyakadba zúdított.


Ha viszont tényleg tetszik maga a srác, tehát nem csak az óra, meg az anyagi dolgok, amiket kapsz tőle, akkor tök jó.


19/L

2014. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Apukam oraskent dolgozik, igy azt, hogy eredeti vagy sem, nem tudom megkerdojelezni, miota megmutattam neki.
2014. dec. 19. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már más. De akkor is lehet h csak továbbadták neked.
2014. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!