Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem undorító, hogy a testvérem...

Nem undorító, hogy a testvérem úgy szexel a barátjával, hogy közben itt vagyok a másik szobában, anyumék meg a nappaliban?

Figyelt kérdés

Gipszkartonnal van szét választva a szobánk,szóval nem egy jó hangszigetelt szoba. Elég sokszor csinálják,jelen pillanatban is,hangosan hallgatom a zenét,mert nem akarom őket hallani,de remeg a fal is -.-


Nekem nem lenne pofám ehhez az biztos.


Éjszaka is azt hiszik alszok,csináljak csak akkor végig is kell hallgatnom sajnos.Nekem ez kellemetlen.

Szóltam már tesómnak.De azt mondta,hogy ez van,ne hallgatózzak,hanem aludjak.Hát köszi.


2015. jan. 1. 15:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
Így van undorító,nincsenek tekintettel másokra,menjenek külön,ha más mód nincs szállodába,ha pedig nem akkor diszkrétebben,mert mások is vannak
2015. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én meglesném őket!
2015. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Kopogj át hozzájuk, hogy kuss legyen!
2015. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de bunkóság tőlük, ez nem rád tartozik. Szerintem piríts rájuk valahogy.
2015. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Én felvenném magnóra az előadásukat.

Amikor meg csendben vannak lejátszanám nekik.

Biztos hatás :) Szerintem nincsenek tisztában vele, hogy milyen hangosak.

2015. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem én,hogy friss szerelem meg rózsaszínköd.

De tényleg lehetnének kicsit halkabban,húgomat annyira nem hallom,inkább a pasiját.Meg nyikorog az ágy,a fal remeg. Vmelyik nap leesett a polcról egy porcelánom.


Nem fogom őket lesni :D


Át kopogás jó ötlet majd következőleg át kopogok,hogy halkabban,biztos elmegy a kedvük az egésztől,bár kétlem.


Azt hittem,hogy az zavarja őket,hogy ha én ébren vagyok.Esténként mindig köhögök,meg kamuból rászólók a kutyára,hogy hallják fent vagyok,kimegyek wc-re lehúzom,akkor volt,hogy ajtójuk előtt beszéltem a kutyához.De rohadtul leszarják,hogy én hallom.

Hiszen itt vok és kb fél órája is csinálták.

2015. jan. 1. 15:47
 7/19 A kérdező kommentje:
És nem rám tartozik a dolog,de ha már zavarnak akkor van hozzá közöm!
2015. jan. 1. 15:48
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez a videó megmutatja mit is tegyél:

https://www.youtube.com/watch?v=8dS0-lvey5w

2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg faterodnak hogy szóljon a csávónak hogy kussoljon
2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tényleg idegesítő az ilyen.


Koleszban voltak ilyen szomszédok, már a tudat is rossz, hogy gyakorlatilag 10 centire a fal túloldalán dugnak tőlem, és úgy áthallatszik mintha mellettem lennének.


Egyszer meguntam, bekopogtam és bementem a szobába aztán ott helyben közöltem velük hogy ezt nem kéne, onnantól visszavettek.


De volt hogy egyik lakótársam szülei álltak le dugni a fürdőben, de úgy hogy hallja az egész ház, aztán velük is elbeszélgettem, hogy itt mégiscsak 3 idegen lakik együtt, akik lehet erre nem kíváncsiak.

2015. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!