Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ráírok a barátomra facen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok a barátomra facen, mindig visszaír hogy most lolozik és mindj ír, de ilyenkor néha 40 percig nem ír vissza! Megkérdeztem tőle mi csoda az és azt mondta hogy valami játék és másik 4 barátjával játszik. Mégis ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Amikor eltelik az az idő visszaír és beszélgetünk ameddig el nem köszönünk és tényleg nem megy addig mást csinálni de akkor is nem értem miért kell ilyennel játszania kitűnő tanuló, kisportolt 10 éve karatézik és nagyon jóképű meg az apja pénzes is, vannak rendes barátai is de az interneten is van neki sok és mindig azokkal játszik de miért kell ezt csinálni és miért kell ennyit várnom arra hogy abbahagyja azt a xart??? 16/l-16/f

2013. aug. 20. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
LoL...League of Legends....sajnos tudom mi az...tipikus kockák játéka.
2013. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert te ki a f**zom vagy hogy meg mond mivel töltse az idejét? Mert jól szórakozik a barátaival. Azért tart 40 percig néha mert ha ez sajna úgy van megcsinálva hogy nem nagyon "tudsz" kilépni tőle. Nem bírsz ki fél órát hogy utána elpazarold az életét vagy mi?
2013. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert 1 lol party 1 óráig is tarthat.És ha kilép bannolják.

Ezt csak egy haveromtól tudom.Szerintem szar jàték.

2013. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Amikor egy Férfi LoL-ozik olyan soha ne zavard és soha ne idegeld ki. Üdvözlettel, egy LoL játékos.
2013. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De néha behív skypeba akkor ott meg csak félig beszélnek magyarul mint pl gank top vagy bot meg egyszer lekezdtek kiabálni a barátomnak hogy valami tvics pentakilt csinált, ez nem normális és féltem. Igaz hogy még mindig sportol de miért kell neki esténként ilyen hülyeséggel játszani???
2013. aug. 20. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
De miért jársz el vásárolni vagy tudja a tököm? Miért maszturbálsz ha nem vagy egyátalán prüd p*csa? HOGY MERSZ SZÓRAKOZNI? Ennyire idióta önző ember nincs!
2013. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért kiabálnak az emberek a LoL-ban mert idegesek és ilyenkor nem tesz jót ha még jobban felidegesítik.

Fölösleges félteni mert nem lesz semmi baja. Üdvözlettel, egy LoL játékos.


Az első válaszolónak meg annyit mondanék, hogy nem tudja mit jelent a kocka fogalom és ne ítélj meg valakit egy játék alapján addig ameddig nem tudod, hogy az illető mivel foglakozik vagy miegymás egyebek.

2013. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hagyd békén, hadd játsszon szerencsétlen.
2013. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én valamiért nem bírom ezeket a dota2 szerű játékokat, de 40 percet tényleg kibírsz nélküle
2013. aug. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en baratom nem lolozik, msssal jatszik es van h nekem is mondja azt h meg befejezi ezt a kuldit es jon. Az is van h eltart 40 percig. De nekem semmi bajom ezzel. O szeret jatszani, igy kapcsolodik ki. Sot, mutatott is jatekokat es egypar nekem is tetszik (dead island, mortal kombat, diablo, final fantasy) azokkal szoktunk egyutt is jatszani. Szerintem nem kene h idegesitsen h o a haverjaival szorakozik. Te is szorakozol a baratnoiddel. Ez hozza tartozik a srac szemelyisegehez, vagy elfogafod vagy nem, de az mar a te bajod lesz

16/L, 19/F

2013. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!