Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálta ezt ez a 2 srác?

Miért csinálta ezt ez a 2 srác?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim mindketten. Az egyikkel jóban vagyunk. A szünet előtti utolsó napot vele töltöttem, nem mentünk be együtt az első 2 órára, tök jól elvoltunk. (Nem vagyunk lógósak, de utolsó tanítási nap volt, és a 2. óráról hiányzott a tanár, az első órán lévő meg még mindig nem tudja kik vagyunk, szóval tudtuk, hogy nem lesz belőle igazolatlan). Este elmentünk többen inni, és ott ledagadtozott az egyik lánynak. (Tudta,hogy hallom...)


A másik sráccal nem vagyunk különösképp jóba. Ő elég sokszor jön oda hozzám a suliba beszélgetni, néha meg egy paraszt, és mindenért beszól, mint az oviba. 3 napja volt egy buli, ahova én is mentem volna. Keresett, hogy merre vagyok, majd hangosan közölte, hogy jobb hogy nem is jöttem, mert nem fértem volna be az ajtón... Aztán ma meg rám írt, hogy mi van velem...


72 kiló vagyok, de fogytam az elmúlt fél évben 10 kiló. Szóval tényleg kövér vagyok. Az első az az nagyon rosszul esett, mivel azzal a sráccal tényleg barátok vagyunk. A második nem esett különösebben rosszul, csak nem értem egyébként, hogy akkor ezek után minek irogat, úgyis tudja, hogy vissza mondják nekem.


17 évesek vagyunk egyébként.


2015. jan. 1. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alkohol hatása miatt mondta ezt az első. A második meg paraszt, mint már írtad.
2015. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, hogy egyértelműbb legyen. Az első sráccal nem ketten mentünk inni, hanem összesen négyen.


2. srác az onnan tudta, hogy vissza mondják, mivel kb. 30-an voltak összesen, és én abból majdnem mindenkit ismertem.

2015. jan. 1. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtuk kívül más is megszokott bánatani ezzel a tulajdonságoddal az osztályból? Mert, ha igen akkor valószínűleg mások viselkesés mintáját követve, bele nem gondolva átgázolnak rajtad egy pillanat alatt. Később rájönnek, hogy nem kellett volna, helytelen volt és elkezdenek érdeklődi felőled...
2015. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, soha senki nem szokott semmit beszólogatni. Nem vagyok visszahúzódó, az osztály nagy részével nagyon jóba vagyok, a többiekkel pedig néha váltok pár szót, de velük sincs nézeteltérésem.
2015. jan. 1. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél bővebben beszélni erről írj. Szívesen segítek, ha tudok...
2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72kg menny mar 90 voltam ilyen idosen es tavolrol se halottam sose hogy dagadt (anyamekon kivul de ok direkt szopattak vele mindig). Nem tudnak mit beszolni. Amugy ok valami 50kg os pavak? Mert akkor aztan tenyleg ott kene kirohognid oket ahol vannak. Es inni meg egy sort.
2015. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!