Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a srác? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért gondoltam hogy ide írok, mert a barátnőimnek mondhatom ők csak az én szemszögemből látják a dolgot és engem "támogatnak", és kíváncsi vagyok hogy más mit gondol. Szóval neten megismertem egy srácot, de nem volt annyira szimpatikus beképzelt nagymenősnek tűnt a stílusa sőt még külsőre se volt az esetem. Többször rám írt és kérdezte párszor hogy találkozzunk e, de kiderült hogy jár arra a buli sorozatra amire én is és mondtamh talizzunk ott. Persze mindketten ittunk, de nem volt csók, csak táncoltunk meg jól elbeszélgettünk, látszott hogy bejövünk egymásnak, meg mondtah különleges lánynak érez és élőben tök szimpi volt. Aztán egy félreértés miatt összevesztünk de megbeszéltük a dolgot mondta h találkozzunk, de nem írt. Írtam neki h sajnálom én is a dolgot beszéljük meg, nem válaszolt. Összejött vmi más lánnyal,de hamar szakítottak. Kövi bulin úgy köszönt mintha misem történt volna, én meg elhúztam magam erre ő másokra hajtott, közben végig bámult amikor egyedül volt és hallottam h a haverjaival rólam beszélnek.. le se szart.. Nem rég volt megint egy buli, és felkeresett hogy sajnálja ami történt, és hogy bocsássak meg neki. Persze mondtamh rosszul esett amit csinált hogy nem reagált semmit arra amikor felkerestem am is annak vagyok a híve ha nem én futok a srác után. Aztán találkoztunk megint a bulin persze kiveszekedtem magam vele hogy miért ilyen miért kell ezeket csinálni, de végül kibékültem vele és egész este együtt voltunk, és sokáig nem hagytam de aztán végül meg is csókolt meg nagyon jól éreztük magunkat, meg még józanul is írt rá pár napra hogy komolyan gondolja a dolgot és akar velem találkozni. Megbeszéltük a talit, erre lemondta vmi indokkal , át tettük. Akkor azt megint lemondta vmi indokkal és át akarta tenni, de nagyon ideges voltam, mert kb alig beszélünk és én írtam rá h akk mi legyen a talival és mondta h találkozzunk hülyüljünk, hallgassuk meg egymás lelki baját és barátkozhatunk.. (nagyot néztem..-.-)

És mindig lemondta a talit és át tette én meg kiakadtam h ne szórakozzon ink mondja meg h nem akar semmit és hagyjuk de amikor így "leszarom" hirtelen elkezd érdeklődni h dede talizzunk utána megint leszar.. szóval egyszer felbukkan és letűnik..engem zavar ha egy srác nem határozott, és nem tudja mit akar. Nagyon szarul esik ez az egész , nagyon bejött és csalódtam magamban is hogy nem bírom elérni nála h akarjon igazán engem.. meg azis rosszul esett h amikor még nem beszéltük meg a dolgokat egyik bnőmre is ráhajtott..

nem tudom mit gondoljak de amikor kettesben voltunk annyira más volt és őszinte és látszik h ezt a "menő" stílust csak megjátssza.. és be is vallotta.. hülyén érzem magam. Miért nem akar tőlem semmit, olyan kis r*bancokkal meg miért jön össze akik csak kihasználják? (ezt mondta)..meg nemtom tuti ott lesz még bulikon és hogy köszönjek neki,? Hogy nézzek rá?

17L (egyidősek vagyunk)


2014. jún. 13. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe, keress mást, szerintem te is érzed, hogy csak csak az idődet pocsékolod.
2014. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én belementem volna , mert azt hittem h én veszem túl komolyan ezt az egészet, hisz még fiatal vagyok, de ez már kikészít , 3 hónapja megy ez köztünk ez a "kavarósdi" v nemis tom mi, és józanul egyszer nem taliztunk persze nem hulla részegek voltunk v bármi, csak ink becsípve voltunk, de akkor is..én nem akarom h egy játékszer legyek akit elővehet bármikor ha nincs kivel a bulin kavarnia.. meg mondtah jóban akar velem lenni mert zavarja h olyan elhúzódva köszönök neki meg látja rajtam h haragszom rá. persze kibékültünk de ezek után csak én is mosolyogjak a szemébe mintha mi se lett volna? A legrosszabb amitől tartok h megint lesz buli és ha meglátom h vmi más csajjal van.. olyan hülyén érzem magam!
2014. jún. 13. 15:04
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Felejtsd el, ez egy éretlen balfácán. Lövése sincs, mit akar, mi kell egy lánynak, mit illik és mit nem stb. Tojd le és keress normális srácot.

24F

2014. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!