Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ha ezeket...

Mennyire normális ha ezeket hordom magamnál? Lánc, boxer, bicska, alumínium zseblámpa.

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 10:33
 1/5 Kingacorbi válasza:

Mindenre fel vagy készülve. :)

Sztem normális bár valaki szerknte egyáltalán nem. Mondjuk rocker vagyok úgyhogy hozzá vagyok szokva de másokbiztos hogy nem :) 15 l

2015. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy tudat alatt nagyon félsz valamitől (valakiktől).
2015. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bicska+gázspray kombót használom :D


Szerintem egész normális. Mai világban nem tudni mikor ugrik eléd 3 "honfitárs" késsel hogy add oda a pénzed.

2015. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha biciklivel piknikezni jársz, és a lánc azért kell, hogy ne lopják el, a bicska azért, hogy felvágd a kenyeret, és az zseblámpa, hogy este lásd az utat akkor semmi baj. Csak a boxert nem értem.


Amúgy nem vagy te valamilyen ninja, inkább tanuld meg az egyiket használni. A lánccal megsebezheted magad, a bicska túl veszélyes, a boxerrel pedig eltörhetik az ujjaid. Szóval a zseblámpát ajánlom. Az nagyon könnyen ki is magyarázható.

2015. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadtul félsz a világtól és be vagy csokizva nagyon! Talán üldözési mániád van?! Egy egy dolog nyilván elmegy mert bármi legyen tudd megvédeni magad. De hogy az egész harcművészeti múzeumot magadnál hordod?! Az beteges! Én meg szeretek sátorozni az erdőben és mégsem hordok magammal kisbaltát fűrészt bozótvágót meg ilyenek. Szóval ez a rocker vagyok nagy kamu dolog! Szimplán félsz hogy valaki csúnyán beleugrik az arcodba. Holott ha normálisan viselkedsz akkor elég kicsi rá az esély! Nyilván a tesvírek még akkor is elkérhetik a bőrkabátodat de más dolog az önvédelem meg más amit te csinálsz! Az is lehet te vagy egy balhés link ember! És ezért vagy felszerelkezve!
2015. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!