Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja mindenki azt...

Aramnd kérdése:

Miért mondja mindenki azt hogy a 2m magas és 100 kilós hosszú hajú kemény rockerektől nem kell félni mert ártalmatlanok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Biztos azon az alapon vannak hogy minnél nagyobb annàl nagyobbat pukkan ;) :D
2015. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez óriási!!! :) Csuklok a röhögéstől. Köszi első! :D :D :D
2015. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kell félni tőlük?

Elég sok ilyet ismerek (na jó, nem mind 2m) és egyik sem agresszív, még akkor sem ha provokálják. Pedig vannak olyanok akik kifejezetten kihívásnak tekintik hogy beléjük kössenek. Szerintem inkább a kisebb, vékonyabb emberkék az izgágák és ők kötekszenek hamarabb.

2015. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
De hé Hülye kérdésre Hülye vàlasz ... XD
2015. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy haverom aki régen rocker volt, ő elég cingár, de az összes ismerőse nagydarab hosszú hajú tipikus rocker állat volt...mindamellett kifejezetten békés, kulturált természetűek.


Szerintem az átlag bulizós, piálós emberek sokkal veszélyesebbek, nekem is van ismerősöm, aki agresszív állatként viselkedik ha iszik, meg a haverjai is, törnek, zúznak, belekötnek mindenkibe.

2015. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

azért,mert pontosan ilyenek:ártalmatlanok.

ilyen körökben mozgok,a barátaim/ismerőseim többsége rocker.soha a légynek sem ártanának,és a rockerek túlnyomó része hasonló felfogású.példának okáért:ha valaki elesik egy koncerten pogó közben,felsegítjük,ha rosszul lévő embert látunk,segítséget hívunk,stb...

ellenben,ahogy a hírekben hallom,ez pl. a diszkók többségéről nem mondható el.

2015. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A többség tényleg ártalmatlan, nagy macik :)

Persze van egy két barom, aki ha sokat iszik nagy pofájú és provokál, de független a magasságtól, testalkattól, stílust vannak ilyenek.

Amúgy én jobban tartok a diszkóban a nagydarab kigyúrt izomagyaktól, mint a rockerektől. Rájuk inkább jellemző az agresszió.

2015. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ez sem igaz minden egyes emberre. Csak arra hívja fel a figyelmed, hogy általában ők sem kötekednek többet másoknál, de nem jelenti azt sem, hogy törvényszerűen pont egy béketűrő egyedbe kötsz majd bele. Üdv: egy rocker
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!