Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti zokon vennétek ezt? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti zokon vennétek ezt? Lehet csak én túlzom el, de kezdek félni (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátommal csak hétvégente tudunk találkozni a munka miatt. Múlt héten szombaton is kellett volna dolgoznia és összevesztünk, mert ahelyett hogy azt a másfél napot velem töltötte volna (amit én nagyon vártam), helyette be akart menni a haverjával kocsmázni, mert 2 hete nem voltak bent. Ez úgy nézett volna ki hogy itt lett volna 1 órát, utána majd késő este jött volna haza, másnap meg már ment is volna haza az otthoni teendők miatt. Megsértődtem, mert ha már túlórázik akkor azt a kis időt velem töltse már, ne a haverral... Végül aztán kivett egy szabadnapot, hogy velem is tudjon lenni, meg a haverral is... Végül megbékéltem. Este 10 volt már amikor felhívott, hogy még maradni szeretne, nem baj-e? Én épp filmet néztem, mondom nem, de éjfél körül azért induljon már el. Fél 1-kor gondoltam felhívom, csak úton van már. Nem vette fel. Hívtam utána még 2x, akkor meg kinyomta a telefont, majd méltóztatott küldeni egy 4 szavas sms-t. Újra hívtam, megint semmi, és sírva fakadtam. Aztán végre visszahívott, hogy ne haragudjak, lent a zenétől nem hallotta hogy csörög a telefon és azért nyomta ki mert úgyse hallott volna semmit, most jött ki az utcára. Kérdeztem, hogy mikor jön haza, azt mondta ne sírjak, megy mindjárt, haverokkal találkozott és velük van. Hozzáteszem, hogy már majd leragadt a szemem, de nem feküdhettem le, mert nem vitt kulcsot magával és valahogy be kellett engednem. Fél 2-kor érkezett meg, nem is szóltam hozzá egy szót sem.

Másnap kérdeztem mi volt bent, azt mondta hogy semmi, találkozott pár haverjával meg a barátnőikkel és velük volt. Aztán megkérdeztem hogy mégis mit csináltak 7 órán keresztül, mert hogy nem beszélgettek, az 100%, mert ha ott vannak a barátnők akkor néma mindegyik. Aztán mondta erre hogy hát táncoltak, de így körbe állva, de közben rajta kívül mindenki barátnővel volt.


Azóta állandóan ezen aggódok, hogy vajon igazat mondott-e. Azt mondja ha nem hiszek neki akkor kérdezzem meg a haverjait, de hát azok úgyis falaznának. Egyébként egyáltalán nem csajozós, megcsalós típus, de 1x volt már olyan hogy nagyon összevesztünk és ő "bosszúból" táncolt egy nővel, de ezt is véletlenül tudtam meg, akkor is azt mondta hogy nem volt semmi. Megcsalni amúgy szerintem nem csalt meg, csak azt nem tudom hogy az igazat mondja-e.


Mit tehetnék?


2014. ápr. 3. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél te is kocsmázni?
2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz,hogy kinyitod végre a szemed,és keresel magadnak egy olyan pasit,aki megbecsül.
2014. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki lehet valahogy deríteni hogy igazat mond-e?
2014. ápr. 3. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg az egészben hogy nem kell kiderítened hogy igazat mond-e. Azt kell kitalálnod hogy


- Meg tudsz-e bízni benne

- Akarod-e ezt a kapcsolatot

- Ő akarja-e ezt a kapcsolatot


Ha mindegyikre igen a válasz akkor érdemes együtt maradnotok.

2014. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én bizalmam megbicsaklott amiatt a régebbi hazugság miatt. Azóta bennem van a félsz, még akkor is ha közben lehet semmi okom nincs is aggódnom.
2014. ápr. 3. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ha jól emlékszem, nem először írod ki ezt a kérdést.
2014. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!