Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi járhat ennek a lánynak a...

Mi járhat ennek a lánynak a fejében? (Többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, már egy ideje találkozom vele, de nagyon ritkán viszont ha találkozunk akkor nagyon vidám szokott lenni, múltkor mikor megölelt még el is hangzott egy olyan szó a szájából hogy "szeretlek" amit nem tudtam/tudok hova tenni, mert ugye annyira még nem is ismerjük egymást..


De a lényeg az hogy habár élőben mindig vidám velem, de mikor ráírok egyszerűen azt veszem le hogy mintha nem is akarna beszélni velem, vagy mintha le akarna koptatni.Egyik haverom (aki elég jóban van vele) elmondta hogy a lány mondta neki hogy ő egyenlőre nem is akar járni senkivel vagy valami ilyesmi, de akkor miért mondta azt hogy szeret? Vagy ez amolyan baráti szeretlek vagy mi?


Szerintetek mi járhat a fejében vagy mi miatt lehet ez?



#lány #szerelem #érthetetlen #szeszélyes asszonyok #fejében
2015. jan. 4. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik baráti szeretet...
2015. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szoktak ilyesmit mondani páran nem komolyan, amolyan baráti, haveri kedvesség akar lenni, ami elég hülyén hangzik, de ez van.


Ne éld bele magad szerintem, de találkozgathattok attól még. Úgy látszik kedvelni kedvel. Attól, hogy a haverodnak azt mondta nem akar összejönni senkivel, még bármi lehet. Gondolj bele, te sem mondanád az ő egyik barátnőjének, hogy ja, rohadtul jó lenne, ha összejönnénk, hanem csak annyit, hogy jól megvagy.


FB-vel kapcsolatban meg valószínűleg 20 ezren írnak neki vagy mást is csinál közben, ezért nem tud értelmesen visszaírni.

2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont múltkor mikor egyik haverommal meg vele voltunk kint akkor mikor haza kísértük így megállt az ajtó előtt és így nézett rám mintha azt várná hogy csináljak valamit de nekem nem esett le ez az egész hogy vajon mire vár.
2015. jan. 4. 16:41
 4/8 anonim válasza:
Szerintem semmire se várt mivel hogy ott volt a haverod..a nők csak akkor mondják ki amit szeretnének vagy pedig látod rajta (pld. lehet egy ilyen nézés is) ha ketten vagytok csak és úgy elengedi ő is magát.
2015. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csinálhattam volna valamit?
2015. jan. 4. 17:05
 6/8 anonim válasza:
Nem. Épp ez hogy majd akkor ha csak együtt lesztek. És ha vicces veled mikor találkoztok akkor bejössz neki. Én azt mondom. Még várj és később lehet hogy járni fogtok még van remény. És szerintem tetszel neki csak még magának se vallja be mert nem akar komoly kapcsolatot. Hidd el voltam én így, lány vagyok és tudom miről beszélek. :)
2015. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem többet jelent, ha élőben jól megvagytok.

a szeretlek tényleg baromi korai volt, de valahogy illik majd viszonoznod, lehet cikinek érzi hogy nem érzel így

ami érthető

2015. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondani akartam így utólag belegondolva kicsit furdal is a lelkiismeret, de egyszerűen annyira leblokkoltam hogy csak annyit tudtam mondani hogy mennyire jó illatú a haja mást nem igen :D
2015. jan. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!