Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékenykedek, irigykedek...

Féltékenykedek, irigykedek majdnem minden lányra, nagyon zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha kicsit őrültnek érzem magam, hogy szinte úgy bámulok más lányokat, mint valami pasi.. Csak az a különbség, hogy én azt nézem rajtuk, ami rajtam ronda.. Pl ha egy dús hajú lányt látok, eszembe jut, hogy nekem vékony szálú, ritka hajam van.. Vagy nagy kék szem láttán eszembe jutnak a kicsi, uncsi barna szemeim.. Vékony lány esetén az, hogy nem tudok fogyni (pajzsmirigy, hormonális gond) és szó szerint csak a saját kedvemet cseszem e3l, de nem tudok mit tenni, mindenkit szépnek, csinosnak látok, saját magamat meg rondának és gusztustalannak... És tényleg úgy érzem, hogy mindenki szép csak én nem :( ez ellen mit lehet tenni? :(
2015. jan. 4. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy a szép dús hajúnak szőrös a lába, a vékonynak kicsi a melle, a kék szeműnek hatalmas a lába, mittudomén... mindenkinek van valami gondja magával, csak te mindig arra fókuszálsz, ami épp neked hiányzik, de ők sem érzik magukat olyan jól általában. hangsúlyozd magadon a legszebb dolgokat, öltözz csinosan, légy kedves, mosolygós, és akkor másoktól is kapsz pozitív visszajelzést, amitől egyre magabiztosabb leszel.
2015. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a hormon gondod ellen elkezdesz paleozni és abbahagyod a tej ivást és a szénhidrát evést.

a semmittevő gondolkodás helyett meg lemész edzeni heti 3-4x a konditerembe,ahogy a többi jó csaj.

tehát teszel azért,hogy szebb legyél és közben megtanulod a befektetett munkát és az elért eredményeket tisztelni,mert abból kell kihozni a maximumot ami adott.

2015. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!