Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen zavar, ha valaki...

Egyszerűen zavar, ha valaki hasonlít rám valamiben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Leginkább a belső tulajdonságok zavarnak. És tudom, hogy ez egy szörnyű tulajdonságom, de egyszerűen a falra mászok tőle.

2014. dec. 24. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert félsz hogy nem vagy egyedi! De attól függetlenül még lehetsz az! Az emberek nagyon sokmindent eltanulnak egymástól például munkahelyen suliban és kezdenek hasonlítani a tulajdonságaikkal egymásra. Ami tök normális minimális szinten, de az sem jó ha folyamatosan utánozzák egymást. Gondolj bele hogy egy bolti eladó nagy valószínűséggel nem fog hasonlítani egy bankárra, mert úgymond nem egy rétegben vannak. Tehát akárhol akármit dolgozol nagy valószínűséggel hasonló beállítottságú emberekkel vagy körülvéve! Persze ez nem minden esetben van így. De nyugi ettől még lehetsz egyedi!
2014. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban az egyediség az egyik népbutítás. "Használj Hüblüblü fényképezőt, légy egyedi!"

"Az egyéniségek Fülütkü nadrágot használnak!"

"CSITT CSATT BIMM BUMM egyedi cuccok a boltban!"


Csak az nem esik le senkinek, hogy minden termék, ami tömeggyártásban készül, LEHETETLEN hogy egyedinek számítson, hisz napi több százat készítenek belőle (hanem többet.) (Az önmagukat egyedinek tartó személyek ezzel soha nem értenek egyet, sérti az önérzetüket az, hogy valójában nem azok.)

Ez csak egy kis kitérő volt, mert szerintem is egyediség problémád van, pont ahogy az első írta. Gondolkozz el azon, valószinűleg több ezer ember van, aki szinte majdnem ugyanolyan mint te.

2014. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!