Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is az Angelina...

Szerintetek is az Angelina Jolie-Brad Pitt pár az ideális szülők?

Figyelt kérdés

Az egyik gyermekük, Shiloh lánynak született, de már gyerekkorától fiúsan viselkedett, fiús frizurát, ruhákat hordott, tehát fiúnak érezte magát. A szülei maximálisan támogatják, és megkérték a sajtót is, hogy Johnnak hívják a gyermeküket.

Majdnem sírtam, amikor ez a hír eljutott hozzám, mert annyi rosszat hallani, hogy mennyire nem értenek az emberek a gyerekneveléshez, és ők tökéletesen reagálták le a helyzetet.


2015. jan. 5. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Csak trendi lett a b@zulás főleg a sztárvilágban. Ha a gyerek majd másnap szarvasmarhának képzeli magát akkor kicsapják legelni és megkérik a sajtót hogy néha fejjék meg? Azért lennének a szülők ,hogy jó irányba tereljék a gyereküket és a jó irány az nem a nemi eltévelyedés és a mindegy milyen nemmel szexelek mert -ma férfi vagyok holnap nő- , stílus.
2015. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is. Egyetértek veled abban, hogy támogatóan kell reagálni. De én várnék azzal, hogy mindenkivel így hívatom, mert még kicsi, és még változhat a dolog. Igen, tudom, hogy az ilyesmi kicsi korban is előfordul, de szerintem egy névváltoztatás komoly dolog, és tényleg identitásváltással jár. Én valahogy ezt belátóbb életkorban kezdeném. Mármint a névváltoztatást. a többi az oké.
2015. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami. Nem biztos, hogy a gyerek 5 év múlva is örül majd annak, hogy ezt már a média is tudja. Szerintem azért nem mintaszülők, mert mindenki tud mindent a gyerekeikről. Szerintem mintaszülő pl. Jon Bon Jovi. Ugyanúgy 4 gyereke van, és ő is nagyon támogató, sokszor elmondta, hogy ő is támogatja a fent említett dolgokat. Csakhogy az ő fiairól/lányáról sosem tudnád, ha ilyesmi előfordulna velük, mert nem mondaná el, hogy az összes leendő osztálytársuk ezen nevessen.
2015. jan. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy így reagálnak erre a helyzetre valószínűleg azzal magyarázható, hogy Angelina már a gyerekei megszületése/örökbefogadása előtt hangoztatta, hogy ő is fiús lány volt. Ezerszer említette, hogy mennyire utálta a lányos ruhákat, dolgokat. Miután pedig anya lett számtalanszor hangot adott annak, hogy Shiloh mennyire hasonlít rá, benne saját magát látja, így tudja mi játszódik le benne és biztos benne, hogy az idő múlásával változni fog. Az meg lehet, hogy igaz, hogy más néven szólíttatják, de nem valószínű. Inkább tűnik valami újságíró által kreált dolognak. (Mármint egyszer Angelina és Brad azt nyilatkozták, hogy az emberek csak abban lehetnek teljesen biztosak, amit a People és Los Angeles Timesban olvastak, mert más újságnak nem igen adnak interjút.) A viselkedésük másik - szerintem- leglényegesebb indoka pedig az lehet, hogy teljes mértékben a liberális nevelést támogatják.
2015. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!