Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt, hogy az baj...

Miért hiszik azt, hogy az baj ha egy ember nem bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Azzal szoktak hencegni, hogy ők x kör után meg sem érzik. Ezzel egy időben kinevetik azt aki 1-2 kör után már táncol.

De ez nem pont fordítva kéne? Mármint, aki nem bírja az olcsón be tud rúgni (előny), aki meg bírja annak vészesen ürül a pénztárcája hogy megérezze (hátrány).



2015. jan. 5. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nem tudom, te milyen körökben mozogsz, de az nem baj ha valaki nem bírja az alkoholt, ha szórakozni akar.

De azt se felejtsd el, hogy egy társaságban nagy hatalma van annak, aki mindenkit le tud inni és még megvan az eszmélete.

2015. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ekkor szokott lenni általában az, hogy két sör meg egy kis pezsgő után már borul a srác hányni. :)


Amúgy nem baj, szimplán kell a f**zméregetés, anélkül nem lehetne élni.

2015. jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, gazdaságilag nézve tökéletesen igazad van. (Én hasonlóan gondolkodtam a kövérekről, csak nálam a hatékonyabb anyagcseréjük miatt nyertek.) :)


Ámde ez a pia-dolog arról szól, hogy az a kemény legény, aki "bírja a gyűrődést".

(És valóban; az bírja jobban, akinek jobb a mája... vagy legalábbis zsírosabbat zabált a szeszelés előtt.) :)

2015. jan. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!