Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a lány szép?...

Szerintetek ez a lány szép? Többi lent.

Figyelt kérdés

szerintem gyönyörű.. de ő nem hiszi el. kövérnek érzi magát és állandóan sírdogál hogy hogy néz ki. mondjatok véleményt róla, persze tudom hogy első ránézésre nem ismerik meg minden de mi a véleményetek róla? :)

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. jan. 6. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
A 2. képen épp megszállta az ördög vagymi?
2015. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már, aki kövér, sírdogál az nem ilyen képeket tölt fel magáról.
2015. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
jah gondolom mennyire kövérnek érezheti magát ilyen képek után... Itt valaki nagyon buta.
2015. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hogy szép.
2015. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem szép

Amugy mindenki bunkozik pedig sok pasi orulne egy ilyen szép lánynak pls

2015. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A teste szép, de látszik az arcán, hogy végletekig egoista és beképzelt. Szerintem inkább ezzel van a gond.
2015. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%

Szerintem nem szép, hanem gyönyörű, és nem kövér, hanem formás! :) bár ízlések pofonok, jobb, mint a vállfa csajok, akiknek öklömnyi heg van a combjuk között. Bár a tucat pózokról leszokhatna (utalok az első képre), mert nekem nagyon unszimpatikus, a libákra emlékeztet. Ne nyavajogjon, mert igazán nincs oka rá! Ilyen kérdést amúgy is felesleges feltenni, mert mindenkinek más az ízlése, bár akinek van egy kis szeme, az megmondja, hogy nagyon bájos.

16/L

2015. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!