Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik haverom (velem...

Az egyik haverom (velem egyidős) csalja az exével a baránőjét. Ez normális? 15/F

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig együtt voltak, de amikor a csaj dobta, utána is még beszélgettek, sőt, egyszer lefeküdtek. Most már újra baránője van, és készüli megcsalni, de semmilyen bűntdatot nem érez. Szerintem ez ilyen korban nem teljesen normális dolog, de mivel ő az a tipikus "gazdag szülők gyereke" valahogy még érthető is, mert ők b szódnak el a leghamarabb.(őszintén egy darabig azt sem golndoltam volna róla, hogy már nem szűz, de nem ez a lényeg)

u.i.: normális válaszokat kérnék, mert eléggé tanácstalan vagyok


2015. jan. 9. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen féreg, nem normális. Ha már félre akar dugni legalább őszintén vallja be a mostani barátnőjének, ne úgy kelljen megtudnia hogy mondjuk megy az utcán és látja őket hogy egymást falják.Mellesleg az sem teljesen normális hogy 15évesen már nem szűz..Az exről meg ne beszéljünk, mert az szerintem fiatalabb.
2015. jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha meg leakarod buktatni, ne te szólj a barátnőjének, mert akkor azt hiheti hogy el akarod őket választani, és még rosszabb lesz neki, ha kiderül a dolog.Próbáld meg elérni, hogy meglássa őket. Mit tudom én például amikor tudod hogy a srác vhol az exével lesz, odahívod a lányt.
2015. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen jót nevettem ¨nagyon sokáig voltak együtt¨ 15 évesen? Miért 12 évesen jöttek össze vagy mi? :D

Amugy meg ne törődj vele,én el sem hinném neki hogy ekkora nőcsábász a kisfiú lehet hogy csak kamuzott.

2015. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1,2 nem akarom én lebuktatni,távol álljon tőlem. csak szimplán a véleményeteket akartam kikérni

#3 ő nekem biztos nem hazudna és 13 éves koruk körül

2015. jan. 9. 07:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen még szexelni sem kéne.....

15 évesen nagyon sokáig együtt voltak :D :D

2015. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Korán kezdik sajnos a fiatalok...vagy inkább gyerekek.. A válaszom,persze hogy nem normális dolog, hogy csalja a barátnőjét,de sajnos sok ilyen eset van. Lehet,nem igazán szereti az új bnőjét,a régihez még vonzódik. ÉS még nagyon fiatal,nem tudja még,mi a helyes.
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek még! A szerelem, a hűaég még iameretlen számukra. Majd - talán - megkomolyodnak.
2015. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hűség
2015. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljesen normalis. probalkozik, tapasztalatokat gyujt, erre valo a kamaszkor.
2015. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Én csak annyit tennék hozzá, amikor én 14 éves 8.osztályos srác voltam,simán lefeküdtem volna pl,a 35-40 éves tanáraimmal,szexuálisan vonzódtam hozzájuk.Biztos jó lett volna nekik is,mármint a szex,csak az volt a baj,hogy mint most is akkor is,kisgyereknek tekintették az e korú embereket.

Agyban lehet,hogy még nem érett,de szexuálisan már igen,ez csak evolúció.(De jó lett volna ha ''elkap'' annak idején a Csilla néni......... hmmm) :-D


F/29

2015. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!