Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A méricskélést hogyan lehet...

A méricskélést hogyan lehet hatékonyan vissza verni kezelni?

Figyelt kérdés
PL van szakmád? hol dolgozol? Mi a végzetséged? Van kocsid? csak ezt tudod? most komoly ezt szereted? mi van? az ilyenek ratyik stb
2015. jan. 10. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Írok még ha van kedvetek válaszolhatok rályuk:Menyit nyomol fekve? Mi a neved? Mit csináltál eddig? Mért teszed ezt? Hol laksz? Kemény vagy? Rólad hallok dolgokat... Gyenge vagy. Meg b*tad már? Kocka vagy? B*zi vagy? Sikerült? Feszültnek tünsz. Mire feszítel? Nincs életed. Csináld ezt. Ige.. Hogyhogy? Nem vagy igazi. Kevés vagy. Be féltél? Mármeg így? Ez a zene béna. Ne úgy. Hogy vagy? Gyere kicsi. Hogy megy? Voltál már ott? Láttál már iylet? Asziszed ettől most kemény vagy?
2015. jan. 10. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:

A, válaszolsz rájuk


B, nem válaszolsz rájuk


Nem értem, hogy most mi a problémád?!

2015. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek írsz? Van aki meg érti és el képzeli aztán válaszol sok ilyen ember van több mint aki nem ért meg valamit és úgy válaszol. Egyépként írtam hogy válaszolj a kérdésekre.
2015. jan. 10. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz az ilyen jellegű kérdésekre válaszolni, akkor szerintem csak simán kérdezd meg, hogy miért érdekli ez a dolog.
2015. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te vagy a második válaszoló aki nem érti meg hogy vannak olyan helyzetek amikor az ilyen kérdéseket nem azért teszik fel mert ténleg érdeklik és a nem válaszolás úgyan oylan szar mint amikor szó szerint veszed őket. Nem halottál Még méricskélésről?
2015. jan. 11. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

ha jól veszem ki akkor a hétköznapi kontroll elvételt nem tudod kezelni.

a kontrollt úgy tudod megtartani,ha nem rendeled alá magad a másiknak.

több féle módon is csinálhatod.

1.

van szakmád?

mit gondolsz van?

vagyis úgy tűnik mintha belemennél a témába,de nem adsz konkrét választ,vagyis nem engedsz.

2.

van szakmád?hol dolgozol?

tegnap láttam azt a filmet,amiben rocco tövig verte a csaj se-ggébe...

magyarul lesz-arod a témáját és a saját témádat erőlteted rá.

3.

vagy szakmád?hol dolgozol?

figyi mostál ma már fogat mert szerintem van pár lukas fogad.


tehát a kontrollod maximális megtartásával lehet kezelni.

az meg a helyzettől függ,hogy csak tartod a kontrollt,vagy visszatámadsz,de soha nem engedsz semennyit sem ha nem látod ennek értelmét.

2015. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de az anyádos oltás pl ide mindenhez megy.

vagy szakmád?van-látszólag engedsz,had jöjjön bele.-

hol dolgozol?-anyád nem mondta neked?

van kocsid?-persze,abban dugom anyádat,nem mondta neked?

csak ezt tudod?-anyád is ez kérdezi pedig belelövök 3x,de akkor is telhetetlen.

most komoly,ezt szereted?-én csak boldoggá teszem szegény anyádat.

mibaj?-bivaly?

az ilyen ratyik..-hát anyád szerint szerint nem vagyok ratyi,de való igaz,hogy gyakran se-ggbe dugom.

2015. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ha jól veszem ki akkor a hétköznapi kontroll elvételt nem tudod kezelni.


Igen aszem valami ilyesmi a gondom bár ezt nem tudtam megnevezni egész pontosan mi is ez akkor? Ha úgy teszek mintha bele mennék az azt jelenti hogy válaszolok? De mibe megyek bele a valóságába?

Tudol példákat viszaverésre is?

2015. jan. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!