Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Brutális ember vagyok ha azt...

Brutális ember vagyok ha azt gondolom hogy egy hisztiző csajt egy pofonnal kell lenyugtatni?

Figyelt kérdés
Nem a nyafogós hisztire gondolok amikor azon vinnyog hogy hízott vagy rossz a sminkje vagy ilyesmi hanem amikor önmagából kikelve rikoltozik és tárgyakat csapkod. Akkor se adnék neki akkora sallert hogy lerepüljön a feje hanem inkább csak a szájára vágnék hogy vegye észre magát.

2015. jan. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Tök okés.
2015. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak primitív ember üti meg a másikat.
2015. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Értelmes ember kihasználja az adottságait, legyen az akár fizikai, ha ezzel helyretudsz billenteni valakit, akkor hajrá.
2015. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy hisztéria nemlétezik, hanem heves tiltakozás a valóság ellen, és más akarata ellen. Ez egy helytelen kifejezési mód.
2015. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális. Akkor van baj, ha visszaüt.
2015. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem,csak egy primitív gyáva FÉREG vagy!
2015. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Én még ilyet nem láttam, de lehet, hogy rossz környezetben élek. :-) Illetve láttam, de az oviban és a legidősebb aki csinálta az 5 éves volt...



Nem megütni kell, hanem ott kell hagyni a p...ba.

2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És nem csak azért, mert megütnél egy nőt, ha hisztiző férfiről lenne szó(igen, van ilyen is), akkor is primitív eljárásnak tartanám. Sőt, ha nő ütne meg hisztiző férfit, akkor is. Ott kell hagyni a francba, ha nincs közönség, nincs előadás sem. De szerintem egyik embernek sincs joga megütni a másikat.
2015. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel itt sokan a válaszadók közül nem nagyon lehetnek tisztában, milyen egy ilyen nő, hát nekem nagyon is van benne tapasztalatom sajnos.

Ettől függetlenül nem bántottam még nőt, de nagyon kiéleződött már egy bizonyos fajta nőtípusra ez.

És ez olyan, amit a kérdező leírt.

Egy rokonom ilyen, szinte mindentől egyből a plafonon van, hatalmas szája van, gátlástalanul bánt meg embereket(sokan ezt szépen "túl őszintének" mondják) és eléggé verekedős nő létére. Kiskorában is ilyen agresszív volt.

És van egy bizonyos hozzáállása a férfiakhoz, úgy beszél mindegyikhez, mintha a kutyája lenne, és ha nem alázhat porig egy nap legalább 5 pasit, akkor rosszul érzi magát.

Aztán ezek a férfiak legfeljebb csak másnap ébrednek rá, hogy mi is történt.

De mivel én már ismerem, iszonyat harag van bennem az ilyen típusú nők iránt.

Szóval kérdező, csak nyugodtan....lelkiismeret furdalás nélkül.

2015. márc. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam ilyennel, ismerem az érzést, de eddig csak anyósom kapott a hátára egyet, és ő eléggé otthonosan mozog elviselhetetlen gyökér viselkedésben. Satu részeg volt és kitalált dolgokkal ordította le a fejemet, megvártam míg elfogy a levegője aztán én ordítottam és asszem az "elmebeteg tetű" részt nyomatékosítottam egy ilyen nem vészes suhintással, de látszott azért, hogy megijedt egy pillanatra. Amilyen fickókat választott magának élete során, nem csodálom, hogy várta hogy bucira verjem. Nyilván csak ágyba zavartam nem épp a legszerencsésebb altatódallal, de azóta valamennyire talán tisztel, és talán ráébredt, hogy az emberi tartást nem lehet megjátszani. Természetesen akkor nem hagyta abba a hisztit, csak a nóta mozdult át a rendőrség-látlelet-agyonverté tengelyre. Szerencsére a lánya egy tündér, és szerencsére ritkán kell már találkoznom az öregasszonnyal. Most nyugodtnak tűnik, őt is úgy néz ki a távolsággal kellett lenyugtatni.
2015. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!