Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lehet...

Mazsa97 kérdése:

Szerintetek mitől lehet minden nap ideges az ember? Mi ingereli fel az embert könnyen? Front, vagy sugárzás, vagy magnézium hiány vagy mi?

Figyelt kérdés
Mondhatnátok pár nyugtató és relaxáló megoldást idegességre!

2015. jan. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A front, a sugárzás (?) és a magnéziumhiány csekélység amellett amit az emberek leművelnek egymással.

Én azért vagyok ideges, terhelt, stresszes mert az emberek nagy része idióta, idegesítő.

Gyógymód erre ha nem hagyod hogy mások baromkodása felb*ssza az agyad.

2015. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
A sok ostoba hülye 3.14csa. Az.
2015. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A radioaktív sugárzás nekem is okot adna az idegességre...
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leginkább engem is az emberek idegesítenek fel, de nem tudom, hogy hagyjam figyelmen kívül..:/
2015. jan. 12. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha minden nap túlórázni kell.

Ha a munkaidő utolsó 30 percében adnak 2 órás feladatot, a főnök persze lelép időben, mert hát neki családja van...



Csak ez idegesít fel engem. Idióta főnökök, idióta csaló féreg vállalatok.

2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a karma /istenke szívatása. Mjdnem minden nap szívat és én már nem bírom, a pszichológusom sem tud már mit kitaláli:(
2015. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!