Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egy ismerős...

Miért van az hogy egy ismerős sosem mondja ki vagy irja le a masik neétt de még harmadik szemely eseteben is csak izé meg más -nak hívja?

Figyelt kérdés
Ez szerintem kicsit tiszteletlen vagy csak egyszerűen úgy gondolja hogy nem szükséges néven nevezni az illetöt?

#megszólítás #nem esik jol
2015. jan. 12. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartja túl fontosnak a másikat, és azért lehet. Vagy van egy olyan érzése ami miatt úgymond szégyenli, vagy valamiért fél kimondani. Néha nem is érzi ő maga sem. Szerintem mindenképpen tiszteletlen az illetővel szemben.
2015. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyet, ha fogalmam sincs az illető nevéről, csak nem merem bevallani.
2015. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor talalkozunk akkor is azt mondja vagy ugy kerdi tolem hogy; te? Vagy 3. Szemely eseteben ram mutat azota miota mondtam neki hogy tetszik a nevem
2015. jan. 14. 06:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez akkor tisztelentlen velem szemben?
2015. jan. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!