Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lettem kiejtve a baráti...

Miért lettem kiejtve a baráti körből nem egyszer, mikor rajtam keresztül ismerte meg két "barátom" egymást?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő.

Volt valaki akivel össze barátkoztam, jól megvoltunk évig-fél évig, össze barátkoztam mással, azzal is jóban voltunk, majd bemutattam egymásnak őket, mert hasonlóak.

Akkor lettünk így 3 an, aztán azt vettem észre, hogy már csak 2 en vannak, mert engem nem hívnak, "elfelejtettek szólni..."

Szóval szép lassan én lettem kidobva, ők meg maradtak 2 en tök jó barátok, akik számíthatnak a másikra.

Mégis miért?

Előtte amikor még csak én ismertem külön őket nem volt semmi ilyen "elfelejtettelek felhívni" dolog, utána hogy jóban lettek történt ez.


Mit rontottam el, hogy leráztak, azok, akik általam ismerték meg egymést?



2013. aug. 13. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinnem,hogy te rontottal volna el barmit is.En is jartam igy ahogy te ,es nagyon rosszul esett a dolog. Talan ha rakerdeznel,hogy megis miert hanyagolnak teged es ne etessenek a kifogasokkal.(persze csak szepen,ne ess nekik :P). Vagy mast nem is tudom,mit tudnal tenni.De nagyon ronda dolog ez a reszukrol,kivanom,hogy mihamarabb megoldodjon. :)
2013. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is jelenleg. Sajnos ilyenek az emberek felmásznak a másik hátán, aztán le vagy tojva.
2013. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!