Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom növelés? Esetleg...

Önbizalom növelés? Esetleg jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nos, a problémám mindössze annyi volna, hogy borzasztóan kicsi az önbizalmam, legalábbis általában. Vannak pillanatok, mikor úgy érzem, teljesen elfogadom magam, de később ez alábbhagy és nagyon elkeseredek. Nagyon ingadozó a véleményem magamról, például a legtöbben szépnek tartanak, és ha ezt megjegyzik, kezdem én is elhinni, aztán van úgy, hogy tükörbe sem bírok nézni.

A problémám régebbről fakad, ugyanis nem voltam vékony alkat. Rengeteget fogytam, de még így sem vagyok elégedett magammal. Sportolok és egészségesen étkezek, de valamiért itt megakadtam, éheztetni pedig nem szeretném magam, mert annak nem hiszem, hogy volna értelme. Szóval összegezve: nem utálom magam, a külsőmet viszont nem tudom teljes mértékben elfogadni. Ti mit javasoltok? Valaki esetleg küzd még hasonló problémákkal? Előre is köszönöm a segítséget!

15/L



2015. jan. 14. 21:33
 1/3 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok es annyit mondhatok hogy bevalik szerintem vagy az ha elterrled a figyelmed vagy inkabb csinalj valamit amiben jo vagy es kuzdj erte hogy jo eredmenyeid legyenek...ha valamiben sikered van az mar noveli az

onbizalmad sok sikert:) 17/l

2015. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ma elkezdtem sok idő kihagyás után újra táncolni és tényleg nagyot dobott a kedvemen, jobban érzem magam.
2015. jan. 16. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok mint te, csak fiúban.

Régebben kövér voltam, mára elég elfogadható a testem szerintem de akkor is bennem van az hogy nem beszélek senkivel hangosan meg nem csinálok semmi kirívót Nehogy többen rámnézzenek és elkezdjenek kibeszélni..

De elkezdtem sportolni és emiatt sokkal jobb az állóképességem illetve kitartóbb vagyok mint a többiek és ez már ad egy kis bátorságot. A tánc szerintem pont jó ilyesfajta eredményhez mint amit sikerült nekem ia elérni

15/f

2015. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!