Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondta vajon ezt az a...

Miért mondta vajon ezt az a srác? Lehet valami baja volt?

Figyelt kérdés

Be ültem egy kávézóba ,hogy igyak egy kávét és az egyik asztalhoz oda volt kötve egy lufi ott lógott. Bejon két srác és röhögtek ,hogy ott egy lufi. Az egyik srác azt mondta ,hogy lisztet kéne beletenni.


Ezt most komolyan mondta vajon? Miért kellene lisztet tenni egy lufiba. Szerintetek százas az ilyen ember? A lisztet konyhai célra használják sütni főzni. Normális az ilyen?



2015. jan. 15. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, abszolult normális volt az illető, én is szoktam lufiba tenni lisztet, hogy miért? azért mert ha tele töltöd lisztel addig míg a kezedbe kényelmesen blefér, és begumizod vagy megkötöd, akkor lehet nyomkodni ez egy- fajta szórakozás unalom ellen, meg mert jó a kezedben nyomkodni, próbáld ki vagy ne nekem mindegy, de a lényeg, hogy mormális volt az illető. Olyan furi, hogy ezt nem tudtad, egyépként mennyi idős vagy?
2015. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nagy élmény lehet... Mi meg ennyi erővel nevetünk ha találunk egy követ, mert hát milyen jól el lehet dobni. Esetleg ha valakit fejbe dobunk vele annak fáj, és káromkodni vagy sírni kezd. Hű de nagy szórakozás!

Manapság az emberek egyre butábbak és ez a humorérzékükön is meglátszik.

2015. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te kettes teljesen dilis, őrült vagy!!
2015. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!