Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnöm azt mondta hogy...

A barátnöm azt mondta hogy tetszem egy pasinak meg hogy szép vagyok és én vagyok az esete. De rákövetkezö napban a srác írt hogy beszélt a barátnömmel és hogy adjam meg már a számát . A barátnöm meg mondta hogy nem is beszélteK. Kinek higgyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a srácnak! a barátnőd kamuzik mert nem akar megbántani..
2014. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább 8féle verziót tudnék erre mondani.
2014. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A barátnőd azt állította, hogy beszéltek.

2. csipkebokorvessző

3. A srác megerősítette a beszélgetést.

4. A barátnőd ellentmondott saját magának.


Itt csak az egyikük állított kétfélét.

2014. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meg mondta hogy le van tiltva a srác .Mikor irt nekem a srác rá másnapra meg facen likolta az egyik képét vagy bejegyzését már nem tudom pontosan .Ez eléggé furcsa nekem.
2014. dec. 5. 09:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg nemrég mikor találkoztam a barátnömmel aakkor is azt állitotta hogy nem beszéltek meg le van tiltva a srác .
2014. dec. 5. 09:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt olyan is hogy lementem a barátnömhöz és a srác irt nekem mert a barátnömnek le volt tiltva akkor még ez még azelött volt hogy elakarta kérni a teloszámát.Elmentünk a sráchoz és akkor volt az hogy a barátnöm elkisért hozzá de nem jött ki a srác.
2014. dec. 5. 09:23
 7/7 anonim válasza:
szard le a barátnődet és a srácot is jobban jársz:D
2014. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!