Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy II....

Mi az oka annak, hogy II. János Pál pápát ilyen gyorsan szenté avatték, régebben viszont a szenteket gyakran csak több száz évvel késöbb avatták szenté?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 21:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

miért gondolod azt, h lesz legközelebb???


miért kéne ettől félni, h elvisznek bárkit is, sztem többet ilyen azért nem fog előfordulni, h kiválasztanak egy népcsoportot, és viszik.


a szexdolog pedig tényleg hülyeség, élvezze mindenki az életet, ahogy tudja, nem kell ahhoz házasság se, én igazából nem hiszem, h attól jobb lesz a dolog, sőt

2015. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Én csak azt tudom, hogy korábban se hittek benne, hogy lesz ilyen aztán mégis lett, valamint hogy az ember többet háboruzott, mint békében élt.


A Terminátor is megmondta az egyik filmjében:

"Belőlem ki lehet törölni a gyilkolás programját, mert itt van a chipben a fejemben. De belőletek nem lehet, mert nektek a véretekben van..."

2015. jan. 17. 13:30
 33/37 anonim ***** válasza:
ja de 20-40 év még msot se 100
2015. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: a történelem azért van, h tanítsa az embereket, egyszer előfordult, bízhat az ember abban, h tanultak a történelemből, és nem fordul elő még egyszer.


Az ölés dolog pedig hát arra nem tudok mit mondani, az mindig is volt, van, lesz, de nem mindegy, h kicsiben, vagy nagyban akarja ezt csinálni vki, és az se, h megkapja érte a büntetését, vagy sem.

2015. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért van, de nem tanít. A történelmi események rendre megismétlődnek, a hibákkal együtt.

A holokauszt i ismétlődik csak kisebb méretekben. 20 éve itt a déli szomszédainknál, keleten pedig jelenleg is folyik.

Az lehet hogy kisebb méretekben történik, még az is lehet hogy el sem éri az a mértéket, hogy holocaustnak lehessen nevezni, legalábbis áldozatok számát tekintve. De pl. a letagadhatóság ugyanúgy megvan, sőt többnyire tagadják is ugyanúgy, amíg lehet...

2015. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Az ölés pedig nem mindegy hogy kicsiben vagy nagyban történik?

Kinek nem mindegy? Aki meghal, annak ugyanúgy ölés...

2015. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
És nem lépnek fel ellene? Akik ölnek azokat nem próbálja elkapni pl. a rendőrség? Sztem mindkettőre vmilyen szinten igen a válasz, amit tudnak megtesznek érte minden szinten, nem?
2015. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!