Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek, akik sokat szeretn...

Az emberek, akik sokat szeretnek beszélni (pl. hogy mi történt velük, részletesen), azok általában azt gondolják, hogy a másikat ez tuti érdekli?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok magamnak való, ilyen hogy nem érdekel messzemenőleg minden apróság,amit a másik beszél? Vagy hogy adjam a tudtára, hogy "tekerjen" a végére? Néha csak hallgatom az embereket, de ha visszakérdezne, azt se tudnám miről beszélt. Azt meg mégse mondhatom bunkóságból, hogy bocsi, ez engem k-urvára nem érdekel ám.

Pláne ha casak ketten vagyunk valahol, és "muszáj" beszélgetni.


2015. jan. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őket nem érdekli, hogy téged érdekel, vagy sem, csak az, hogy beszélhessenek, lefárasszanak, azután megkönnyebbülten továbbállnak, mint az energiavámpírok.
2015. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy félreérthetô jeleket adsz.
2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A volt főnököm mestere volt ennek, néha 2 órát is beszélt nekem és az igazán le tudott fárasztani. Az a fajta ember, aki csak mondja, de ha reagálsz valamit vagy átveszed a szót, akkor gyorsan rövidre zárja a témát amibe kezdtél és folytatja a saját mondandóját. Rendes fazon volt, de néha embertelen erőfeszítésbe tellett visszafognom az ásításom. Ebből arra következtetek, hogy tetszik saját magának a mondandója, szórakoztatja a saját szövege. Ha nem így lenne, akkor meghallgatná amit mondok és arra is reagálna, és így folyna a beszélgetés. Az egyoldalúan beszélők csak szerelmesek a saját hangjukba.
2015. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak olyanok, akiket nem érdekel, hogy mást érdekel-e. Ez egy enyhe mentális probléma, valami feltűnési mániából ered.

Amúgy meg próbáld meg elterelni a témát, vagy mutasd az unalom jeleit. Esetleg mondd, hogy te nem érted miről beszél/nem vagy otthon benne/nem foglalkoztatnak az ilyen dolgok. Ha normális megérti.

2015. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem szeretem a szófosókat.

már leráztam azokat,akik idegesítettek.

észreveszik,ha lesz#rod őket,aztán majd elkerülnek.

2015. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek beszélni, de általában nézem a másik fél reakcióit, ha azt látom, hogy pont nem érdekli a téma, akkor nyilván leesik a dolog. De amúgy a barátaim pl. meg is szokták mondani, ha valami hidegen hagyja őket. Van olyan haverom is, akinek mondok valamit, és ha nem érdekli, akkor nem arra reagál, amit mesélek neki, hanem szimplán témát vált, ez mondjuk elég idegesítő, mert olyan mintha magamban beszélnék. Akkor már inkább mondja, hogy fogjam be. Amúgy vannak olyan témák, amik engem is halára untatnak. Pl. ha valaki képes minden nap elmesélni, hogy mit álmodott este(van ilyen ismerősöm), vagy ha valaki folyton csak panaszkodik, sajnáltatja magát. Na ők az energiavámpírok. Egy simán sokat beszélő ember nem feltétlen az. Van pl. olyan ismerősöm is, aki a legapróbb "kalandjait" is elmeséli, részletesen elmondja a napját, de annyira jó előadó, olyan viccesen tudja elmesélni, hogy halálra röhögöm magam rajta, és jobb kedvem lesz tőle.
2015. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!