Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bi csajoknak, az osztályba...

Bi csajoknak, az osztályba van egy csaj, aki tetszik nekem és sztem ez kölcsönös, a folytatás hogy szokott általában zajlani, leírnátok részletesen?

Figyelt kérdés

Bi csajoknak,az osztályba van egy csaj, aki tetszik nekem és sztem ez kölcsönös, mert az utóbbi időben észrevettem néha, hogy hosszasan néz, meg néha mindketten zavarba is jövünk ilyenkor, a folytatás hogy szokott általában zajlani, leírnátok részletesen?


Eddig elnyomtam magamba,hogy a fiúkon kívül a csajok is érdekelnek, de most úgy érzem,hogy ezt el tudom fogadni, legalábbis próbálom, így 22 évesen :s, bár lehet hogy már elkéstem a kezdéssel....

Szal ilyen helyzetekben én nem vagyok jártam, pasim is alig volt és nem vagyok az a típus aki nagyba flörtölő lenne meg pasifaló...



2014. márc. 13. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!