Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan mondják, mennyire...

Sokan mondják, mennyire gyönyörű vagyok, mégsem tapasztalom azt, mint más "gyönyörű" lányok. Ennyi múlik a kisugárzáson is?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, akikre állandóan nyomulnak a pasik. Leszólítják őket buszon, villamoson, kávézóban, akárhol bénábbnál bénább dumákkal. Anno amikor barátnőmmel bulizgattunk elég feltűnő volt néha, hogy hozzá megy oda a pasik nagy része, engem meg szinte észre se vesznek. Pedig még csak szépnek sem volt mondható a lány.

Félreértés ne essék, a legkevésbé sem vágyom ilyen szituációkra, mert nem szeretem az ilyesmit, csak az az érdekes, hogy annyian mondják, milyen szép vagyok, kedves, állandóan mosolygok stb.

Mégis ennyire a homlokomra lenne írva, hogy hagyjanak békén? Hogy nem szeretek idegenekkel leállni beszélgetni? Mások pedig hiába nem túl szépek, annyira érződik rajtuk a nyitottság az ismerkedésre, meg az idegenekkel való társalgásra?

Ti mit tapasztaltatok ebben a témában?


2015. jan. 18. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem féltékeny vagy. Próbálj egy kicsit feloldódni!
2015. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En megertelek , ugyan ezt tapasztalom. Minap beszélgettem másokkal es azt mondtak, gyávák es azert nem próbálkoznak, mert az látszik rajtam,hogy nagy elvárásaim vannak, ugy érzik nincs esélyük, inkább a tutira mennek. Szóval ha a barátnődet béna pasik szólítják le... Hat, biztosan szebb vagy.
2015. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan srácok sem szoktak leszólítani, akikkel értelmesen el tudnál beszélgetni?
2015. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem szólít le senki, de mint mondtam, nem is akarom.

Csak nagy a kontraszt aközött, amit mondanak, meg amit tapasztalok.

2015. jan. 18. 10:49
 5/6 anonim válasza:
Ez mindig így van... A nagyon szép lányokhoz nem megy oda az ember, még ha nagyon jó pasi is, mert úgyis az a várható, hogy koptatják az embert :D Az a baj, hogy sokszor még ha tetszik is a lánynak a pasi, akkor is elküldi vagy semmibe veszi, mert ő az elérhetetlen. Sajnos ilyen a mai társadalom. Nekem ez a tapasztalatom és nem vagyok nyomorék :D 26/F
2015. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, sugárzik rólad, hogy oda ne merjen menni senki. Viszont van sok gátlástalan pasas, ha tetszenél, odamennének. Ne értékeld magad se alul, se felül. Fontos a külső, de nem minden. Ezeket az energiákat, amiket az ezen való rágódásra fecsérelsz, fordítsd valami hasznos dologba inkább.
2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!