Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen viselkedésre vall az...

Milyen viselkedésre vall az amit a párom haverja csinál?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. (Ő 30 én 28 éves vagyok)

Talán 2-3 hónapja megismert egy férfit akivel ha teheti sok időt tölt el és programokat csinálnak. (Horgászat, túrázás .. stb) 40 éves és az ember azt gondolná érett gondolkodású és tisztelettudó. Nekem viszont gyerekes és komolytalan. Mindent poénra vesz, azt is ami másnak sértő vagy bántó lehet. Nincs gyereke sem felesége még csak párja sem. Amivel nem is volna gond, hiszen ez megesik. De az az érzésem zavarja hogy én meg a barátom jól kijövünk. Többször is tett megjegyzést, 3 napja például megjegyezte a barátomnak hogy milyen béna és mennyire sz@r, hogy velem van együtt. Én próbáltam jól kijönni vele amennyire csak lehetett, de feladtam. Állandóan csak a hibáimat látja meg és kötözködik. Miért csinál ilyet egy pasi? Azóta sem keressük a másikat, Én abszolút nem.. ő viszont meg szokta a barátomat kérdezni mi van velem, hogy vagyok..

Vélemény?


Köszi



2015. jan. 18. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondd meg neki, hogy még jó, hogy nem neki akarsz megfelelni, és ne mondja már meg a párodnak, hogy kivel legyen, majd ha szükségesnek látja, tanácsot fog kérni tőle. Addig legyen szíves nem belepofazni. Én biztos helyreraknam. Amúgy lehet h. meleg.
2015. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

"Helyrerakni". Nos akárhogy is próbáltam finoman elmondani a véleményemet, csak még nagyobb gubanc lett belőle. Nem hinném, hogy meleg.. nem úgy hallottam. Mindössze arrogáns és nagyképű.

Egyenlőre hátrébb lépek és "eltűnök", véletlenül se rontsam a bimbózó barátságukat...

A hátulütője a dolognak, hogy előbb-utóbb fogunk találkozni és nem tudom mi lesz akkor..

2015. jan. 18. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, hogy én nem tudnám ezt finoman elmondani neki. Nagyon bántó tudok lenni, ha akarok. De te tudod. Vagy inkább ne szólj hozzá, ha nem muszáj. Ha beszol, akkor szólj vissza, ne hagyd magad. A párod amúgy ilyenkor mit szól, mikor előtte kritizal?
2015. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen féltékeny rád a barátod haverja. Ki akar túrni és a te helyedbe lépni. Ne essek félre értés nem meleg, csak ő szeretne mindig a barátoddal lenni.
2015. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A barátom csak nevet ha kritizál ez a haver Ő előtte, de megmondtam , hogy ez minden csak nem vicces... Számomra kellemetlen és megalázó.


Bizonyára tényleg féltékeny rám, másra én sem tudok gondolni, de mi is csak nagyon keveset tudunk együtt lenni a barátommal.. akit nem szívesen állítok választás elé hiszen ez nem verseny, csak szerintem egy 5 éves kapcsolat talán fontosabb is lehetne mint egy haver..

Ugyanakkor elmondtam a barátomnak azt is, hogy néha jó lenne ha kinyitná a száját ugyanis a "béna vagy" és a "sz@r vagy" - szövegével nem csak engem aláz meg, szerintem..

2015. jan. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!