Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ismerősötök vagy...

Van olyan ismerősötök vagy esetleg ti magatok akinek egyetlen egy barátja se haverja még beszélgető partnere sincsen?

Figyelt kérdés

És magányosan telik minden nap.

Milyen érzés, és ismeritek az okét hogy miért?



2015. jan. 2. 05:45
1 2
 1/16 Kingacorbi válasza:
Van ilyen ismerősöm. Vagyis csak volt. Próbálok jó barátja lenni akár facebookon is. Rossz volt neki. Nagyon rossz. De igyekszem :)
2015. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm. Magának köszönheti. Pátyolgatták, tutujgatták, sajnálgatták, mindenhova hívták, mindenhol fizettek neki, míg természetesnek vette, hogy neki mindez "jár", mert ő sajnálatra méltó. Közben meg egy antiszociális, kárörvendő, negatív személyiség. Egy jó szava nem volt senkihez. Évek múlva dobta ki a társaság, feladták, mert nem akart magán változtatni.
2015. jan. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok mint amit Kérdező leírt. a #2 által leírtak rám nem igazak, velem "nem próbálkozott senki ilyen módon", egyébként sem élnék vissza ilyen lehetőséggel.
2015. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaaa és meglehetősen rossz, régebben sokat szenvedtem a lelki fájdalom miatt, de már inkább olvasással vagy más tevékenységgel megpróbálom lekötni magam.
2015. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most így a kérdés kapcsán írtam le, egyébként nem beszélek róla illetve nem panaszkodom, mert minek...
2015. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok ilyen. Már 2008 óta egyetlen barátom sem, remeteként élek, a házból alig mozdulok ki, aki a barátom akar lenni, mert bevallom a humorom eszményi, ezért is kedvel meg egy idegen, s ezért akar velem haverkodni csaj létemre is, de én mindenkit eltaszítok magam mellől. Milyen érzés? Néha rossz, de a furcsa dolog ebben az egészben, hogy nem érzem magam magányosnak. Az állatokat imádom, velük imádok lenni. Nekem ez elég.
2015. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam az oka: hallássérült vagyok és nem tudom társaságban követni a beszélgetést, így bekapcsolódni sem. Ha mégis sikerülne elkapni egy-egy szót és az alapján megpróbálok valamire rákérdezni, akkor jön a "háháháháhá, alkalmi süket vagy, ezt bezzeg meghallod, de amikor másról van szó, azt nem" mondat és az ezzel való humorizálás. Próbálok örömet találni olyan tevékenységekben, amelyeket önállóan is lehet végezni, persze azért fáj a magány, mert az ember társas lény.
2015. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést mert én magam is ilyen vagyok.

Valahol én is tehetek róla hogy így élem az életem, persze a rokonokkal, párom ismerőseivel nincsen közös téma és beszélgetni sem tudok, inkább gyakran csak mosolyogva hallgatok, mert a hangom az ő hangjuk mellett olyan mintha csak egér cincogás lenne, és vagy meghallják vagy nem.

Mivel keveset járok társaságban ezért tömeg iszonyom is van, sok ember között meg vagyok ijedve, meg vagyok szeppenve, zavarban vagyok, és ha kérdeznek azt válaszolom gondolkodás nélkül ami legelsőnek az eszembe jut, és akkor én vagyok a röhej tárgya.

Szinte semmi sem történik velem, nincs milyen jó sztorit megosztani másokkal.

Nagyon negatívan gondolkodom, és mindig a legrosszabb jut először az eszembe.

Ha valakivel beszélgetek akkor rázúdítom az összes gondomat , és elfelejtkezem magamról és csak magamról beszélek, ezt mindig későn veszem észre és addigra már menekül tőlem mindenki.

Bárhova megyek, mindig sietek, ha nem magamról beszélek, akkor alig jut eszembe valami és unalom mindkettőnk számára a beszélgetés.

Én nem értem mások egy szál virágról eszükbe jut valami jó téma, nálam semmi.

A másik rossz tulajdonságom hogy a panaszaimba általában belevonom azt a személy nevét is aki a gond okozója, szóval kibeszélek másokat.

Írtó rossz szokás, közben a másikat lehet hogy nem is érdekli.

Mivel nem járok társaságba ezért olyan ember vagyok hogy vagy semmit nem mondok vagy mindent.

Nincs szókincsem.

Valamelyest lehet hogy mások ápolatlannak is tartanak, mert nem szedem a szemöldököm, nem festem magam és egyhangúan öltözködöm és mindig ugyanolyan frizurát hordok, és pattanásos az arcbőröm, és van 10-12 kiló felesleg rajtam amit már évek óta cipelek magamon.

Nincs önbizalmam, de mindenkinek meg akarok felelni.

Nem tudom hogyan kell viselkedni másokkal, mit szabad kérdezni.

Nagyon spúr vagyok másokkal, de magamtól nem sajnálok semmit.

Olyan magamnak való vagyok.

De ezen szeretnék változtatni úgy hogy mások tudják a

hibámat és rám szólnának ha esetleg elkezdeném.

Esetleg valaki közületek beszélgetne velem valamiről hogy jobban átlássam hogy csak ez e a baj vagy más is még?

2015. jan. 2. 09:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Elárulod a korod, hány éves vagy?
2015. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
27 nő éves vagyok.
2015. jan. 2. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!