Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma délután beszóltak a cigányo...

Ma délután beszóltak a cigányok az utcán én erre visszaszóltam majd elkezdtünk kiabálni egymással és végül mindenki ment a maga dolgára. Jól tettem, hogy kiálltam magamért? Vagy gáz dolog ha férfi létemre csak visszaszóltam.

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért? Mi mást kellett volna csinálnod? Ha fehér ember beszól, azt odamennéd megverni?
2015. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gáz dolog értelmetlen konfrontációkat felvállalni, verekedésbe keveredni. Örülj, hogy mindössze ennyi történt.


Gondolj abba bele, hogy ez csak az energiáról szól. Aki provokál, annak nincs és azért provokál, hogy szerezzen attól, akinek van.


De ha a másik nem veszi fel a kesztyűt, akkor ugyebár fennáll, hogy: "egyedül nem lehet veszekedni" ahhoz mindig kettő kell.


Tehát az igazi erő nem abban rejlik, hogy felvesszük a kesztyűt és nekiállunk részt venni egy ilyen teljesen oktalan és felesleges "energiaharcban", hanem abban, hogy bölcsen felismered, hogy veszteség azzal nem ér, ha kikerülöd, sőt, igazi nyertes vagy, ha észre sem veszel egy ilyet.

2015. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Még jó, hogy csak visszaszóltál.

Szerintem jól tetted, hogy kiálltál magadért, bátorságra utal. De egyben felelőtlen is voltál. Nem tudhattad, hogy van-e náluk bicska, vagy bármi van.

2015. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Örülj neki, hogy nem vertek feketére...
2015. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes válaszok születtek. Én nőként visszaszólok nekik, rögtön kuss lesz. Azért van ilyen nagy szájuk, mert a legtöbb ember semmit se csinál, csak hagyja, hogy megalázzák szóba.
2015. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

2/5


Mind igaz,amit leirtál, viszont az ember,ha nem védi meg magát,utána csak magát fogja vádolni,hogy miért nem mondtam ezt,miért nem mondtam azt, viszon tényleg veszélyes ilyen emberekkel szembeszállni.

2015. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
"Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
2015. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

2-es vagyok, azért is írok újra, mert meg lettem szólítva.


Annyival szeretném a válaszomat kiegészíteni, hogy az teljesen evidens, hogy ki kell állnunk magunkért, hogy meg kell védeni magunkat.


Azonban ez éles helyzetekre vonatkozik. Mivel én szeretem önmagam és nem attól érzem magam "valakinek", hogy néhány bugris szemében milyennek tűnök, így ebben a helyzetben egyértelmű, hogy a legbölcsebb döntés akár szó nélkül is elmenni onnan. Amennyiben fizikális dologra sor kerül, pl verekedés, rablási kísérlet, bármi, akkor egyértelmű, hogy az ember a tőle telhető maximumot megtegye védekezésül vagy a vele lévő személy megvédése érdekében.


De a célszerűség mindenek felett. Nekem nagyobb diadal sértetlenül kikerülni egy ilyenből, mint egy monoklit viselni hetekig, de "jól megmondtam a magamét". :)

2015. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én nem szólok nekik vissza, hanem szótlanul elvonulok.

csak sajnálni tudom őket, én ellenben velük boldog életet élek, az értelmi képességeim is kielégítőek.

2015. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jol tetted! Ha látják rajtad hogy meghuzod magad csak rosszabb!
2015. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!