Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik kollégámat régen...

Az egyik kollégámat régen sokat piszkálták, de megváltozott. Határozott, magabiztos lett, de a lányokkal nem mer kezdeményezni most sem. E téren akkor marad a régi?

Figyelt kérdés
Amúgy most már azok is tisztelik,akik régen piszkálták. Mostanra harsányabb,nagyhangúbb lett. De amikor lányokkal kellene beszélgetni,leblokkol,mintha félne kicsit a lányoktól. Megváltozhat e téren is?

2015. jan. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megváltoznia? :D Az egy téren már változott respect neki, ne csesztesd. :D
2015. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csesztetem,amúgy nem szoktam senkit sem csesztetni. Viszont ha sikeresebb lenne a csajozásban,az neki lenne jó.
2015. jan. 22. 12:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó...régen én is hülyéskedtem vele,de tényleg nem cseszegetni akarom,csak szeretne becsajozni végre. Meg akkor mások előtt is jó példa lenne.
2015. jan. 22. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan szerintem, ha ő is szeretne - ahogy mondtad - akkor amolyan támasznak, segítségnek lehet mellette egy ember, akár te, aki az elején bevezeted a dologba, mindig megpróbálod fellazítani a helyzetet, ha nem tud mit mondani, direkten bevenni a beszélgetésbe egy kérdéssel.


Így megszólítani 2-3 lányt, akik együtt vannak. Nem kell egyből muszájból kialakulnia valaminek, nem baj ha többet nem is beszéltek az életben, szimplán ismerkedjetek, hadd múljon el a feszengése.

2015. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!