Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány akivel beszélgete...

Van egy lány akivel beszélgetek itt már lassan egy hete. Szeret velem beszélgetni, én is vele. De nem tudtam rávenni eddig a kölcsönös képküldésre. Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod szerintem te is, hogy sok oka lehet, de akkor itt van hirtelen három: nem akar itt ismerkedni, elég a netes beszélgetés, vagy annyira jól elbeszélgettek, hogy fél, nem olyan képet lát majd, mint amilyet felépített magában és csalódik. A 3. a rengeteg lehetőség közül, hogy nem tartja elég szépnek magát például. Ha nem laktok messze egymástól, akkor próbálj meg egy közös találkozót megbeszélni képküldés helyett, ami igazából elég személytelen.
2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerkedési céllal beszélgetünk. A távolság leküzdhetőnek tűnik, legalábbis őt sem zavarja nagyon. Az a különös, hogy ő csak itt akar beszélgetni gyakorin. A találkozástól nem zárkózott el.
2015. jan. 22. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Rút, szégyenlős, vagy fake.
2015. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi lett a sztori vége? :)
2021. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!